481. Światowy spisek WHO
481. Światowy spisek WHO

481. Światowy spisek WHO

Wrocław 24.5.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Plandemia korony była jedynie balonem próbnym – globaliści sprawdzali, jak daleko mogą się posunąć, odbierając nam podstawowe prawa. Teraz posuwają się znacznie dalej, Światowa Organizacja Zdrowia WHO, która powinna nazywać się Światowym Narzędziem Depopulacji, ma otrzymać wiążące wszystkie członkowskie kraje prawo decydowania o sposobach zwalczania przyszłych ogłoszonych przez tę zbrodniczą organizację „pandemii”.

Czy chcesz, aby WHO była w stanie ustalić, czy możesz podróżować, czy nie? I że w przyszłości powiedzą ci, jakich leków masz używać, a które są ZAKAZANE – na wypadek, gdyby ogłosili „stan wyjątkowy”? Dokładnie od dziś, 21 do 28 maja 2023 r., takie przepisy są tworzone za zamkniętymi drzwiami. Dzieje się tak, ponieważ WHO przekształca obecnie swoje dotychczas niewiążące zalecenia w wiążące międzynarodowe przepisy zdrowotne (International Health Regulations = IHR). Założyciel Kla.TV Ivo Sasek wyjaśnia te treści i pokazuje, jak bronić się przed światowym spiskiem WHO. Źródło.

Zobaczcie, jak kompleksowo przygotowali się do przejęcia władzy nad całym światem.

  • Przejęli kontrolę nad rządami i parlamentami większości krajów – Young Global Leaders;
  • Kontrolują największe na świecie ośrodki medialne w tym agencje prasowe;
  • Opanowali struktury ONZ – Agenda 2030.
  • Wprowadzają w pośpiechu cyfrowy pieniądz;
  • Sztucznie stworzyli „zagrożenie klimatu”, by uzasadnić kradzież na wielką skalę pieniędzy podatników w tej bogatszej jeszcze części świata;
  • Stworzyli orwellowską nowomowę. Genderowską poprawność polityczną, by kontrolować nasze myśli;
  • Wprowadzają stan permanentnego zagrożenia: korona, wojna na Ukrainie, groźba wojny atomowej, globalne ocieplenie, by łatwiej kontrolować wystraszonych ludzi.
  • Kontrola obywateli przy pomocy dronów i kamer obserwujących każdy ruch na ulicy jest już dobrze wypróbowana w Chinach;
  • Metodycznie wprowadzana depopulacja, w celu ograniczenia liczebności mieszkańców Ziemi;
  • Przekształcenie zbrodniczej organizacji WHO na globalny ośrodek sprawowania władzy poprzez terror medyczno-sanitarny.

Są jeszcze ludzie na świecie, którzy uważają, że te wszystkie wymienione działania są czymś naturalnym przez nikogo niezaplanowanym. Zawsze byli ludzie mniej lub bardziej inteligentni. To jest naturalne. Ci pierwsi potrzebują więcej czasu i bardziej drastycznych faktów, by uznali istnienie idei światowego przewrotu. Nie są oni nam do niczego potrzebni – będą tak samo klaskać, gdy globaliści poniosą zasłużoną karę.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz