480. Zapowiedź kolejnej medialnej pandemii
480. Zapowiedź kolejnej medialnej pandemii

480. Zapowiedź kolejnej medialnej pandemii

Wrocław 23.5.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Szukajcie, aż znajdziecie – takie motto przyświeca najwyraźniej wystraszonym groźbą odpowiedzialności za popełnione zbrodnie przeciw ludzkości globalistom. A kiedy nie znajdziecie, to wymyślcie. Najważniejszym jest przy tym medialnie napędzany strach. W lutym ubiegłego roku opublikowałem na moim facebookowym profilu to zdjęcie:

Widziałem i nadal widuję sporo takich tablic przy drogach w okolicach Kępna.

Czemu służy takie ostrzeżenie? Jest objawem dbałości o nasze zdrowie? Jeśli ktoś robi coś dla „twojego dobra”, to najwyższy czas wziąć nogi za pas. Ja widzę tu tylko jeden cel, tak jak trzy lata temu: strach. Naszym zadaniem jest się bać! Taką przydzielono nam rolę. Już to przerabialiśmy. Niedługo przeczytamy w gazecie afrykańską historię, jak hipopotam ugryziony przez chorego krokodyla cudem się uratował z paszczy potwora i zrobił kupkę na polu manioku… Droga do następnej plandemii stoi otworem.

Przesadzam? Przeczytajcie wczorajszy artykuł w RMF24, jak nowa mutacja grypy ptaków dziesiątkuje stada. Powrócił do mediów „ekspert” z Uniwersytetu Jagielońskiego z tytułem profesorskim pan Krzysztof Pyrć. Ten pan był m.in. członkiem Rady Medycznej do spraw COVID-19 przy Prezesie Rady Ministrów. Co z tego, że był fałszywym prorokiem w okresie korony? Tym razem na pewno się nie myli!

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz