477. Diabelski plan
477. Diabelski plan

477. Diabelski plan

Wrocław 20.5.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Ukrytym celem szczepionkowej kampanii przeciwko tężcowi w Kenii była depopulacja – ograniczenie płodności tamtejszej ludności. Do kampanii tych „szczepień” dopuszczono jedynie kobiety, będące w wieku od 15 do 49 lat.

Na zniszczonym w lipcu 2022 roku monumencie, o którym pisałem w artykule Dekalog, wyryte było 10 przykazań. Zacytuję dwa pierwsze z nich:

  1. Utrzymuj ludzkość na poziomie poniżej 500 000 000 w nieustannej równowadze z naturą;
  2. Mądrze kieruj reprodukcją dla poprawy przydatności i różnorodności przyszłych pokoleń.

Najwyraźniej mamy do czynienia z wyznawcami tej globalistycznej religii, którzy bez względu na aspekty moralne, a także wyniki niezależnych od nich badań naukowych obalających teorię przeludnienia Ziemi, postanowili narzucić całemu światu te zbrodnicze reguły.

Kto pretenduje do decydowania o jednej z najbardziej podstawowych decyzji? Widocznie kontrolowana przez Billa Gatesa WHO, podała kobietom w Kenii szczepionkę uszkadzającą ciążę. Diaboliczna agenda, jednoznacznie udokumentowana przez Andrewa Wakefielda, Roberta F. Kennediego i Children’s Health Defense. Źródło.

Wstrząsający film, dokumentujący kolejną zbrodnię przeciw ludzkości propagowaną z dużą energią przez Światową Organizację Zdrowia i jej prywatnych sponsorów. Skoro masowi mordercy, tacy jak Bill Gates, mogą bezkarnie nawoływać do aktywnej „redukcji” nadmiernej masy ludzi, możemy temu przeciwdziałać rozpowszechniając wśród tych kandydatów na outsourcing – usunięcie z populacji – informacje o tym, co się w rzeczywistości dzieje na świecie. To jest brutalna wojna. Wojna o prawdę. Jeżeli nadal będziemy biernie pozwalać robić z nami wszystko, to już niedługo liczba ludności świata spadnie poniżej zaplanowanej liczby pół miliarda. Ani mnie, ani Was i Waszych bliskich, już nie będzie wśród żywych.

Ci, którzy przeżyją największe w historii ludzkości ludobójstwo, będą niewolnikami bez kajdan. Najprawdopodobniej otrzymają zakaz noszenia masek i parasoli, by umożliwić identyfikację.

Źródło: Telegram 19.5.2023 r. 08:03.

Hongkong Chiny – Kiedy ludzie zdali sobie sprawę, że rozpoznawanie twarzy kontroluje ich życie. Kiedy każdy ruch, zakup, decyzja i działanie były śledzone, monitorowane i karane, próbowali się zbuntować. Zgadnij, co się stało? Było już za późno!

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz