476. Lista zabójstw
476. Lista zabójstw

476. Lista zabójstw

Wrocław 19.5.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Zacznijmy od samej strony z listą zabójstw, Myrotvorets [strona w języku ukraińskim, zawiera drastyczne zdjęcia!]. Dziś znajduje się pod adresem Myrotvorets.center, ale pierwotnie była publikowana pod adresem psb4ukr.org. Domena ta została po raz pierwszy zarejestrowana 14 sierpnia 2014 r., jakieś sześć miesięcy po wspieranym przez USA zamachu stanu na Majdanie, który obalił demokratycznie wybrany rząd Wiktora Janukowycza. Cytat ze strony mintpressnews.com. Źródło.

Ukraińskie Centrum Zwalczania Dezinformacji opublikowało także listę (link archiwalny), zawierającą na dzień 4.10.2022 r. 94 osób –  ze zdjęciami – które sieją dezinformację, czyli treści niezgodne z dezinformacją ukraińską. Że obie strony stosują dezinformację, jest oczywiste, przynajmniej dla tych, którzy obu stron słuchają. Czym jest Centrum Zwalczania Dezinformacji? Jest to oficjalny organ rządowy utworzony pod koniec marca 2021 r. przez samego prezydenta Zełenskiego wraz z podobną organizacją – Centrum Komunikacji Strategicznej.

Na liście „zdrajców Ukrainy” lub „terrorystów” znajdziemy wiele znanych nazwisk z całego świata. Jest tam wymieniony Roger Waters z Pink Floyd, Tucker Carlson, Scott Ritter, były oficer CIA, Ray McGovern. Od października 2022 na ukraińskiej liście śmierci jest także Elon Musk.

Dyskusja na Twitterze po wpisaniu Elona Muska na listę śmierci. Źródło.

Niektórych mogłoby zdziwić, że także globalista Henry Kissinger znalazł się na tej liście.

Pod koniec 2014 r. inna powiązana z Ukraińskim Centrum Zwalczania Dezinformacji strona – Operativ.info – wzywała do przekazywania informacji o sabotażystów i terrorystach i groziła, że ​​w przypadku wykrycia dezinformacji „potraktują te działania jako pomoc terrorystom i podejmą działania przeciwko dezinformatorom”. Cytat ze strony mintpressnews.com. Źródło.

Możecie również przeczytać na stronie mintpressnews.com o tym, jak NATO pomagało przy tworzeniu takich stron internetowych nawołujących „cywilizowany świat” do rozprawienia się z wrogami umieszczonymi na tych listach. Ponoć głównym zadaniem NATO jest walka z terroryzmem, a nie wspieranie takich terrorystycznych metod walki politycznej.

Myrotvorets wymienia tysiące „sabotażystów”, „separatystów”, „terrorystów” i „zdrajców”. Czasem skreśla ich fotografie po zamordowaniu z dopiskiem „likwidacja”. Tak się stało na przykład po zabójstwie Darii Duginy w Moskwie w sierpniu 2022 r. Cytat ze strony mintpressnews.com. Źródło.

Zastraszanie groźbą śmierci, tworzenie listy „wrogów” Ukrainy – tak naprawdę przeciwników polityki kijowskiego, faszystowskiego reżimu – jest aktem terroru. Dostarczanie im więcej broni z pewnością nie służy zakończeniu tej dziwnej wojny. Takie działania mają głównie na celu zubożenie społeczeństw państw zachodnich. W ciągu jednej nocy Rosjanie zniszczyli ukraińskie zasoby amunicji wartości ponad miliard dolarów USA.

Wybuch składu amunicji w ukraińskim mieście Chmielnicki przed kilku dniami.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz