418. Wojna ze światem
418. Wojna ze światem

418. Wojna ze światem

Wiedeń 9.3.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Kiedy 30 marca 2020 roku napisałem mój pierwszy artykuł na tym blogu, nie przyszło mi nawet do głowy, że rozpoczęła się wojna pomiędzy samozwańczymi właścicielami świata i ludźmi takimi jak my wszyscy zamieszkującymi tę planetę.

Wojna bez wypowiedzenia zaczęła się trzy lata temu. Przygotowywano się do niej skrupulatnie przez dziesiątki lat. Zaangażowano najlepszych strategów i armię psychologów. Przygotowano szczegółowe plany z wieloma wariantami. Plany, których wdrożenie kosztowało miliardy dolarów.

Stworzenie sztucznego zagrożenia pandemicznego to jedynie pierwszy, niezbędny krok w kierunku nowego rodzaju wojny ze światem. Uzależnienie największych potentatów medialnych jak Reuter, NBC, CNN i także tych pomniejszych w prawie wszystkich krajach świata. Stworzenie możliwości manipulacji wyborami. Szkolenie usłużnych kandydatów na przyszłych, wysoko postawionych polityków. Podporządkowanie Światowej Organizacji Zdrowia WHO, która zastąpiła wypowiedzenie wojny wypowiedzeniem pandemii. Podporządkowanie Organizacji Narodów Zjednoczonych, która stworzyła lub po prostu podała do publicznej wiadomości Agendę 2030.

Dlaczego wybrano rok 2020 na rozpoczęcie działań wojennych? Przyczyną był narastający światowy kryzys finansowy, któremu nikt nie jest w stanie zapobiec. Kryzys ten jest skutkiem opartego, na systemie monetarnym coraz większym zadłużeniu wielu państw. Jedyne co mogli zrobić, to opóźnić ekonomiczną zapaść opierając się na wierze w wartość pieniądza, który dawno już stracił prawo do zaufania społecznego.

Jaki jest cel tej wojny? Cele zostały określone i opublikowane. Najważniejszy z nich to władza nad całym światem. Pełna kontrola nad Ziemianami, nad wszystkimi narodami, rasami – po prostu permanentna kontrola nas wszystkich. Depopulacja. Jej celem jest zredukowanie ludzkości do około 500 milionów, czyli 16 razy mniej, niż jest obecnie. 7,5 miliarda ludzi ma po prostu zniknąć. Łatwiej kontrolować mniejszą populację.

Trzeba przyznać, że inwestycja olbrzymich funduszy, jakimi dysponują nasi wrogowie, zaowocowała wieloma pomysłami:

 1. Ocieplenie globalne” spowodowane ludzką ingerencją;
 2. Walka z dwutlenkiem węgla, bez którego życie na Ziemi nie mogłoby istnieć;
 3. Stworzenie niebinarnych istot – czyli jedna z całej serii płci do wyboru;
 4. Insekty i robole podstawowym źródłem białka;
 5. Piąta dawka, skoro cztery nie zadziałały;
 6. Likwidacja pieniądza w formie gotówki i wprowadzenie cyfrowej waluty;
 7. Zakaz silników spalinowych w autach od 2035;
 8. Urzędowy nakaz ogrzewania budynków z zastosowaniem przynajmniej 65% „zielonej” energii (w Niemczech);
 9. Ograniczenie podróży lotniczych do dwóch lotów na osobę rocznie;
 10. Wprowadzenie chipów identyfikacyjnych zastępujących dokumenty tożsamości;
 11. Wojna na Ukrainie – moim zdaniem ukartowana przez trzy mocarstwa światowe;
 12. Sankcje na Rosję, które przyśpieszą jedynie kryzys gospodarczy.

Jaką broń stosują puczyści? Strach, kłamstwo i dzielenie ludzi. Dodałbym do tego eliksir służący do eksperymentu genetycznego. Szerzenie strachu było bezpośrednim powodem, że zacząłem pisać ten blog.

Podzieleni ludzie nie są w stanie skutecznie się zorganizować i bronić.

Kiedy nie poddajesz się uczuciu strachu, nie pozwalasz dzielić ludzi szanując odmienne poglądy i potrafisz zachwycić się tym krótkim filmem poniżej, to żaden pretendent do rządzenia światem nie zrobi z ciebie niewolnika.

Źródło: Telegram 04.03.2023 r. 19:49

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz