419. Zbrodnie przeciwko ludzkości
419. Zbrodnie przeciwko ludzkości

419. Zbrodnie przeciwko ludzkości

Wiedeń 10.3.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Wczoraj pojawił się na popularnej niemieckojęzycznej niezależnej platformie reitschuster.de artykuł: „Zbrodnie przeciwko ludzkości”: szokująca analiza danych firmy Pfizer. Źródło po niemiecku.

Już kilka razy krytykowałem przodującą w dziedzinie sztucznej inteligencji firmę Google, za nieudolne tłumaczenie tekstów. Pozwolilibyście sobie zaimplementować do mózgu chip programowany przez tych „fachowców”? Jasne jest dla mnie, że tłumaczenie tekstów jest trudnym zadaniem. Jednak zadufani w sobie technokraci z tej firmy i jej podobnych, nie przyjmują do wiadomości, że ich technologia może mieć także wady.

FDA (Agencja ds. Żywności i Leków, która podlega Departamentowi Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych) zwróciła się do sądu o to, aby dokumenty farmaceutycznego giganta Pfizer pozostały tajne przez okres do 75 lat – do momentu, w którym ogromna większość odpowiedzialnych i krytycy prawdopodobnie już by tego nie dożyli. Sądownictwo nie poparło tego wniosku. W orzeczeniu sądowym ze stycznia 2022 r. sędzia okręgowy USA Mark Pittman z północnego dystryktu Teksasu nakazał FDA natychmiastowe udostępnienie około 12 000 dokumentów, a następnie 55 000 stron miesięcznie, aż wszystkie dokumenty zostaną opublikowane — łącznie ponad 300 000 stron.

Cytat z przedmowy napisanej przez Noami Wolf do książki „War Room / DailyClout Pfizer documents, analysis, reports”:

Zobaczysz, że 50 raportów dokumentuje potencjalnie masową zbrodnię przeciwko ludzkości. Zobaczysz, że wygląda na to, że firma Pfizer wiedziała, że ​​szczepionki mRNA w ogóle nie działają. Zobaczysz, że składniki szczepionki mRNA, w tym nanocząsteczki lipidowe (LNP), są rozprowadzane po całym ciele w ciągu kilku dni, gromadząc się w wątrobie, nadnerczach, śledzionie i jajnikach. Zobaczysz, że firma Pfizer i FDA wiedziały, że zastrzyki niszczą serca nieletnich, a jednak czekały miesiące, zanim poinformowały o tym opinię publiczną. Zobaczysz, że firma Pfizer próbowała zatrudnić ponad 1000 nowych pracowników tylko po to, aby poradzić sobie z zalewem raportów o „zdarzeniach niepożądanych”, które otrzymywali. Zobaczysz, że 61 osób zmarło z powodu udaru – połowa skutków ubocznych udaru wystąpiła w ciągu kilku dni od wstrzyknięcia – a 5 osób zmarło z powodu uszkodzenia wątroby, przy czym większość uszkodzeń wątroby wystąpiła wkrótce po wstrzyknięciu.

Narzędzie zbrodni.

Pozytywna ocena badań klinicznych firmy Pfizer przeczy rzeczywistości: z jednej strony pojawiają się niepożądane skutki uboczne, w tym śmierć, a z drugiej totalna porażka pod względem skuteczności ochrony przed Covid-19. Wnioski niedawnych badań w Australii: „Duża ilość badań wykazała, że szczepionki mRNA nie są ani bezpieczne, ani skuteczne, ale po prostu niebezpieczne. Nigdy w historii szczepionek nie było aż 1011 badań naukowych dotyczących skutków ubocznych szczepionki”.

Zespół skupiony wokół Naomi Wolf pisze: „Gdyby firma Pfizer stworzyła reklamę telewizyjną dla tej szczepionki przeciwko Covid-19, odczytanie 158 893 zdarzeń niepożądanych z pierwszych 12 tygodni zajęłoby mówcy prawdopodobnie ponad 80 godzin”.

Tak więc jedyną pewną rzeczą dotyczącą zastrzyków eksperymentu genetycznego jest to, że zagrażają one życiu.

Dr Herbert Shelton napisał w 1944 roku artykuł zatytułowany „Grypa”.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz