420. Jak i kiedy powstały „szczepionki” mRNA?
420. Jak i kiedy powstały „szczepionki” mRNA?

420. Jak i kiedy powstały „szczepionki” mRNA?

Wiedeń 11.3.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Amerykańska dziennikarka śledcza urodzona na Ukrainie Sasha Latypowa pojawiła się w moim blogu ponad rok temu w artykule: Szczepienia na covid są aktem wojny. Jako specjalistka do spraw bezpieczeństwa leków, przeprowadziła szereg badań w związku z wprowadzeniem tzw. szczepionek na Covid-19. Zobaczcie film z polskimi napisami opisujący wyniki tego śledztwa:

Warto poświęcić 25 minut na obejrzenie tego filmu. Sasha Latypowa w przystępny sposób przedstawia kulisy i powiązania pomiędzy producentami eliksiru szczęścia i organizacjami wojskowymi i rządowymi USA.

Krok po kroku dochodzimy do prawdy. Gdyby ktoś trzy lata temu publicznie ogłosił to, czego dowiadujemy się z tego filmu, spotkałby go los podobny do tysięcy propagatorów teorii spiskowych, foliarzy, czyli standardowe „kontrargumenty”.

Trzy lata temu, w moim pierwszym artykule napisałem: Nie obawiajcie się, nie zamierzam tu wymyślać teorii spiskowych. Jestem przeciwny twierdzeniom, że jakaś grupa ludzi pragnie zawładnąć światem. Tak właśnie uważałem. Rzeczywistość pokazała mi, jak się myliłem. Problem polega na tym, że to nie jest żadna teoria spiskowa, to jest opis światowego spisku oparty na niezliczonych dowodach.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz