232. Kim są globaliści?
232. Kim są globaliści?

232. Kim są globaliści?

Wiedeń 16.5.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Instytut Malone opublikował niedawno największą dotychczas listę wyszkolonych w Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) absolwentów.

Wielokrotnie pisałem, analizując przyczyny zaistniałego kryzysu na świecie, że stoją za tym globaliści. Znamy już postać Klausa Schwaba i jego pogróżkę jak: wszyscy będziecie szczęśliwi, ponieważ nie będziecie mieć niczego na własność.

Po przeczytaniu dzieła pana Schwaba, grubej książki opisującej jak będzie przebiegać wielki reset, czułem się bardziej zmęczony niż poinformowany. Wielki reset, to jego określenie na rozpoczęcie od podstaw procesu budowy nowego, światowego porządku oraz jednego światowego rządu. “Nowy wspaniały świat”, w którym brak jest miejsca na indywidualizm, wolność osobistą. Jest to technokratyczna wizja przyszłego koszmaru, nazwana przez niego “szczęściem ludzkości”.

Podczas licznych dyskusji, spotkałem się z zarzutem, że używam słowa “globaliści” nie konkretyzując, kim są ci ludzie. Zarzut jak najbardziej uzasadniony. Dlatego postanowiłem stworzyć stronę na tej platformie, na której przedstawię Wam tych globalistów. Dzisiaj strona Young Global Leaders jest gotowa, jak zwykle w trzech językach.

Znajdziecie tam zarówno zdjęcia, jak i krótki opis ponad tysiąca osób, z linkami do ich mediów społecznościowych. Także i ja się cały czas uczę. Właśnie dzisiaj dotarło do mnie, że były polski prezydent, oraz były polski premier byli również szkoleni przez WEF.

Zapraszam do lektury strony Young Global Leaders napisanej po polsku:

Klaus Schwab wytresował już Merkel, Macrona i Morawieckiego... Na pewno  miał dobre intencje... Polecam poczytać jego książkę "Wielki reset" –  Demotywatory.pl

Nie znalazłem premiera Morawieckiego na liście absolwentów. Nie oznacza to jednak, że nie był tam szkolony. Ta lista jest ciągle jeszcze niekompletna. Również pytanie, czy takie szkolenie przeszedł prezydent Putin, który sam potwierdził (styczeń 2021) blskie i częste kontakty z WEF, jest ciągle otwarte.

Autor artykułu Marek Wójcik

2 Comments

Dodaj komentarz