231. Ukryta wojna
231. Ukryta wojna

231. Ukryta wojna

Wiedeń 13.5.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Podczas gdy cały świat ogląda przed TV relacje z dziwnej wojny na Ukrainie, trwa jeszcze inna wojna, bardziej krwawa i z większą ilością ofiar.

Na internetowej platformie The Expose, gdzie można automatycznie przetłumaczyć artykuły na język polski, pojawił się pod koniec kwietnia artykuł, w którym znajdujemy aktualne statystyki pokowidowo-szczepionkowych NOP-ów w Europie.

Aby zmienić język, wystarczy wybrać na miejsce “English” język polski:

Aktualne dane z 23 kwietnia 2022 wyglądają tak:

Oficjalnie zapisano w europejskiej bazie danych blisko 44 tysiące przypadków śmierci oraz ponad 4 miliony poważnych chorób, jak utrata wzroku, zaburzenia akcji serca i wiele innych. Listę NOP-ów znajdziecie w artykule .

Faktyczna liczba ofiar jest szacowana na 10 do 100 razy więcej, czyli ilość zmarłych w Europie z powodu “dobrowolnego” udziału w eksperymencie wynosi między 438 980, a 4 389 800.

Nie jest to wojna pomiędzy państwami, nie jest to wojna pomiędzy narodami – to jest wojna grupy niewyobrażalnie bogatych ludzi z nami, czyli mniej zasobnymi mieszkańcami Ziemi. Postanowili zmniejszyć populację ludności na świecie poprzez ukryte ludobójstwo szczepionkowe. To wszystko jedynie dla naszego dobra.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz