600. Pogadajmy z prezydentem
600. Pogadajmy z prezydentem

600. Pogadajmy z prezydentem

Ostrzeszów 16.11.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób udaje się dwóm rosyjskim komikom porozmawiać ze znanymi politykami i prominentami? W jaki sposób dochodzi do rozmowy z prezydentem kraju? Większość z nas po prostu tego nawet nie próbuje, choć niejeden chętnie by nawtykał nielubianemu politykowi co o nim myśli. Pomijając fakt, że taki polityk najczęściej doskonale wie o tym, co chcielibyśmy mu przekazać, utrudnienia w postaci biura urzędnika państwowego wydają się nie do pokonania. A jednak można je pokonać. W wywiadzie dla niezależnej niemieckiej platformy Antispiegel.tv obaj komicy, o których żartach już wielokrotnie pisałem, zdradzają swoje tajemnice Thomasowi Röpper.

Źródło. Polskie napisy Marek Wójcik.

Z filmu dowiecie się, jak doszło do rozmowy z prezydentem Dudą. Skoro to takie proste, to może i my z nim pogadamy? O co byśmy chcieli go zapytać? No cóż, ja nie mam do niego żadnych pytań. Po prostu nie widzę powodu, by pytać człowieka o sprawy państwowe, skoro nie ma on nic w tych sprawach do powiedzenia. Wszystkie bez wyjątku decyzje podejmuje ktoś inny. Tak przynajmniej uważam: Myślę, że wynika to z prostej analizy jego działań. Nie warto zajmować się marionetkami. Równie dobrze moglibyśmy zapytać kukiełki w teatrze o jej poglądy.

Gdybym miał z kimś rozmawiać, to wybrałbym byłego prezydenta USA Georga W. Busha. Nie dlatego bym go darzył jakimkolwiek szacunkiem czy sympatią. Broń Boże! Gdybym mógł sprawić, że odpowiedziałby szczerze, to zapytałbym go, od kiedy był wtajemniczony w plany zamachu na WTC? Zadałbym także pytanie Putinowi, od kiedy wiedział o planach zamachów z roku 1999? Buchalterzy powiedzieliby, że w jednym zamachu na WTC zginęło kilka razy więcej osób niż we wszystkich zamachach w Rosji. Naturalnie, liczbowo Stany Zjednoznacznie przewyższają Rosję w okrucieństwie. Jednak cóż to pomoże konkretnym ofiarom i ich rodzinom?

Wszystkie te ofiary zostały bestialsko zamordowane przez służby podległe ich własnemu rządowi. Wspólny był też cel. Zdobycie argumentu: Zbrojnej agresji wobec innego kraju pod pretekstem walki z terroryzmem. Także metody manipulacji opinii publicznej były podobne. Powiecie przecież Waszyngton i Moskwa to dwie wrogie strony na geopolitycznej mapie świata! Owszem – tyle że ta mapa jest – nieco przestarzała.

Dzisiejszą polityką nie kierują siły w Białym Domu, na Kremlu, czy w Pekinie. Te prawdziwe siły to BlackRock lub Vanguard. To tam można znaleźć sprawców plandemii, wojny na Ukrainie, czy obecnego konfliktu na Bliskim Wschodzie. Są to najbogatsze na świecie przedsiębiorstwa inwestycyjne, których aktywa wynoszą dużo ponad 15 bilionów (bilion = milion milionów, czyli 1012) dolarów USA. Źródło.

Dla porównania: Produkt krajowy brutto całej Unii Europejskiej w 2021 roku wyniósł 14,5 biliona euro. Oczywiście, że jest to zestawienie dwóch różnych parametrów, jednak pozwala uzmysłowić wielkość, jaką prezentują te globalistyczne korporacje. Powyższy link pokazuje amerykańskie tryliony euro, co odpowiada bilionom euro w Europie.

Wróćmy jednak do naszych rosyjskich komików. Lubię ludzi z poczuciem humoru. Ponuracy mają u mnie kiepskie szanse na zdobycie sympatii. Nie jest to niemożliwe, jednak osobiście zdecydowanie wolę, nawet w trudnych momentach, choć trochę się pośmiać. I tacy ludzie jak Lexus i Vovan bardzo w tym pomagają. Teksty kabaretów z lat 70. i wcześniejsze były dla mnie światełkiem w tunelu ponurych dni PRL-u.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz