599. 17 milionów śmiertelnych ofiar
599. 17 milionów śmiertelnych ofiar

599. 17 milionów śmiertelnych ofiar

Ostrzeszów 14.11.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Trwająca od ponad trzech lat wojna przeciwko ludzkości pochłonęła dotychczas 17 milionów ofiar. Takie są szacunki statystyków, którzy opierając się na oficjalnych danych z 17 krajów, potrafią określić z dużym prawdopodobieństwem liczbę ofiar na całym świecie. Średnia śmiertelna toksyczność spowodowana zastrzykami wynosiła jeden zgon na 800 zastrzyków. Oznaczałoby to, że skoro do 2 września 2023 r. podano 13,25 miliarda zastrzyków, w wyniku szczepionki zmarło 17 milionów osób. Ta analiza oparta jest na badaniach naukowych opublikowanych 17 września 2023 roku.

Na szwajcarskiej, niezależnej od wpływów globalistów platformie UNCUT-NEWS, ukazał się 2.11.2023 r. artykuł: Na naszych oczach rozgrywa się kolejne ludobójstwo, o którym media nie chcą relacjonować. Źródło.

Dochodzi do kolejnego ludobójstwa, o którym media nie chcą pisać. Osoby dotknięte chorobą nadal proszone są o przyjmowanie większej ilości tego, co jest przyczyną ludobójstwa. To ciche ludobójstwo. Żadnych bomb. Tylko igły.

Lekarz onkolog William Makis z Kanady przedstawił na X – dawniej Twitter – listę 34 znanych aktorów, którzy w tym roku „nagle i niespodziewanie” zeszli ze sceny tego świata.

Zbawiciel świata.

Dwie pieczenie na jednym ogniu, (zapewne ze sztucznego mięsa), chciałby upiec Sameed Ahmed M. Khatana, adiunkt medycyny, autor pracy Badanie łączy zmianę klimatu ze znacznym wzrostem liczby zgonów z powodu chorób serca w USA (źródło) na Uniwersytecie w Pensylwanii. Uniwersytecie finansowanym zarówno przez Światowe forum Ekonomiczne – WEF, jak i fundację Billa Gatesa. W ten sposób wspiera się mit o spowodowanym przez człowieka tzw. globalnym ociepleniu, jak i przerzuca się winę za poszczepienne zgony na tenże klimat. Badanie opublikowano 30 października 2023 r. w czasopiśmie Circulation.

Naturalnie, że starsze osoby cierpią, a także umierają z powodu upałów. Nikt rozsądny temu nie przeczy. Wśród tych 17 milionów ofiar zdecydowana większość to osoby, które nie dożyły swoich 40. urodzin. Nie znam liczb osób poszkodowanych żyjących po kampanii śmierci szczepionkowej, ale oceniam, że na całym świecie jest powyżej 100 milionów chorych z powodu tych zastrzyków. Chorych, którzy w większości nie są w stanie samodzielnie żyć – są zdani na opiekę najbliższych im osób.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

One comment

Dodaj komentarz