598. Kto strzelał?
598. Kto strzelał?

598. Kto strzelał?

Ostrzeszów 13.11.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r.

To nie jest gra komputerowa ani wyprodukowany w Hollywood film. To jest udokumentowane mordowania ludzi.

Zdjęcia pokazują helikoptery ostrzeliwujące wszelkiego rodzaju cele, w tym pojazdy i grupy ludzi. Po opublikowaniu zdjęć izraelskie wojsko stwierdziło, że przedstawiają niszczenie terrorystów Hamasu.

Wygląda na to, że wielu cywilów stało się ofiarami armii izraelskiej. Reporter YNetnews Yoav Zitun zwrócił uwagę, że wojska lądowe przekazywały cele helikopterom. Stało się to za pośrednictwem telefonów komórkowych i aplikacji WhatsApp. Piloci mieli trudności z odróżnieniem terrorystów od cywilów.

Powyższy cytat pochodzi z artykułu w uncutnews.ch: Strzały z helikopterów budzą pytania o atak na Izrael. Źródło.

Nasuwa się pytanie, kto naprawdę zabił większość Izraelczyków podczas tego ataku w październiku? Media już dawno wydały wyrok na Hamas. Hamas został stworzony z poparciem władz izraelskich, by powstała przeciwwaga dla Organizacji Wyzwolenia Palestyny.

Jedna z najlepiej strzeżonych granic na świecie, to właśnie granica Izraela z Gazą. „Zaskoczenie” Izraela, który jest jedynym operatorem sieci komórkowej dla Strefy Gazy, było po prostu grane jak w teatrze. Opinia publiczna musi znać przecież jedynie słuszne stanowisko rządu Izraela.

Izrael wprowadził prawo, zgodnie z którym nawet polubienie publikacji palestyńskich zagrożone jest karą roku więzienia.
Źródło: Telegram 13.11.2023 r. 8:40
Nie jesteśmy Netanjahu – nie jesteśmy Hamas.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz