426. Aresztowano terrorystów na Nord Stream2
426. Aresztowano terrorystów na Nord Stream2

426. Aresztowano terrorystów na Nord Stream2

Wiedeń 18.3.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Breaking News! Jak to mają w zwyczaju ogłaszać angielskojęzyczne media. Zobaczcie zresztą sami.

Źródło: Telegram 17.3.2023 r. 19:23.

Dla tych czytelników z IQ poniżej 50 – uwierzcie mi, tacy naprawdę są – wyjaśniam: Tak, to jest Fake News stworzony celowo by ośmieszyć oficjalne stanowisko USA dotyczące sprawców ataku na Nord Stream 2 we wrześniu ubiegłego roku. Sprawdźcie, o ile nie wymagam za wiele, źródło. Tak, to są właśnie te ruskie onuce, o których tak chętnie piszecie w komentarzach. Moim celem jest poprawienie wszystkim humoru w tych ciężkich dla nas czasach.

No bo przecież to chyba jest jasne, że grupa ukraińskich patriotów dokonała tego zamachu. Wyposażeni w niebiesko-żółte płetwy -twórcom tego filmu udało się zdobyć jedynie niebieskie – udali się na głębokość 80 m, by zamontować 1,5 tony materiałów wybuchowych i potem, wbrew prawom fizyki, bez dekompresji zniknąć z miejsca przestępstwa. To jest przecież prawdziwy patriotyzm!

A szczytem tego patriotyzmu było pozostawienie na miejscu ukraińskich paszportów. Czyż nie mieliśmy już do czynienia z podobnym przypadkiem? Ach tak, to przecież w zgliszczach WTC, służby amerykańskie znalazły paszport jednego z zamachowców. Paszport jak nowy, chociaż wszystko inne uległo sproszkowaniu.

Nie wierzycie chyba w to, że USA, które nie miało żadnego interesu w tym akcie terroru, wykorzystało wraz z Norwegią wojskowe manewry na Bałtyku? Jedyny żywotny interes w zniszczeniu miała początkowo Rosja, a gdy to nie wyszło to Ukraina. USA jest czysta jak łza ofiar amerykańskiego terroru. Tak, dobrze przeczytaliście – nie ma większego terrorysty na świecie niż Pentagon i większość jego generałów.

A może obietnica prezydenta USA, że w razie ataku Rosji na Ukrainę zniszczy Nord Stream2, była czczą pogróżką? To przecież Stany Zjednoczone walczą ze złem na tym świecie. Nieprawdaż? A może Stany Zjednoczone północnej Ameryki walczą jedynie o własne interesy, ignorując przy tym prawo do życia innych narodów? I na pewno nie chodzi mi tutaj o przeciętnego obywatela USA. Ci mają dosyć własnych problemów, by myśleć o ofiarach agresywnej polityki ich rządu.

Dostrzegam przewodnią rolę USA w rozwoju zarówno gospodarczym, jak i naukowym świata. Problem tkwi nie w samym rozwoju, ale w intencjach tych, którzy ten rozwój wykorzystują dla własnych zbrodniczych celów.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz