427. Zaszczepieni żyją krócej
427. Zaszczepieni żyją krócej

427. Zaszczepieni żyją krócej

Wiedeń 19.3.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Bazując na oficjalnych statystykach z Anglii, niemiecki inwestor nieruchomości i analityk Aleksander Raue zbadał wpływ szczepień mRNA na śmiertelności w Anglii.

Każdy może sprawdzić te proste obliczenia. Oficjalne dane statystyczne z Anglii można ściągnąć w postaci pliku Excela tutaj. Również i ja sprawdziłem poprawność zastosowanych metod oraz dokładność w użyciu oficjalnych danych i nie znalazłem żadnych nieprawidłowości.

Wszystko wskazuje na to, że ta w miarę prosta i przystępnie przekazana na filmie analiza, w prawidłowy sposób określa przyczyny horrendalnej liczby nadmiernych zgonów w wielu krajach świata. Wyniki tej analizy wskazują na wyraźną korelację pomiędzy czasem „noszenia w sobie” tych substancji eksperymentalnych lub/i ilością przyjętych dawek oraz śmiertelnością.

Najbardziej dramatycznie widać tę zależność u osób z trzema i więcej dawkami zwanymi także boosterem lub dawką przypominającą. Ja nazwałbym te pseudomedyczne zabiegi po prostu rosyjską ruletką.

Statystyki śmiertelności w Anglii w roku 2022 dla osób wielokrotnie zaszczepionych.

Widzimy tu podzielone na miesiące statystyki umieralności. W ostatniej kolumnie widzimy procentowy wskaźnik nadumieralności osób z boosterem, czyli przynajmniej trzema dawkami tego preparatu.

Informacje o takich tendencjach pojawiały się już w roku 2021. Jednak nikt nie ma prawa zaprzeczyć, że taka relacja istnieje i że nigdy dotychczas nie wprowadzano na siłę, bez uczciwych naukowych badań terapii, którą można przyrównać jedynie z ludobójstwem.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz