425. Wiosna – czas na zmiany
425. Wiosna – czas na zmiany

425. Wiosna – czas na zmiany

Wiedeń 17.3.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Najwyraźniej zatrudnieni w Davos psychologowie uznali, że najlepszym czasem na wprowadzanie skutecznych zmian na świecie jest okres przedwiośnia. Podam kilka przykładów:

  1. 18 lutego 2014 pucz organizowany przez USA z udziałem Joe Bidena na placu Majdan w Kijowie – stolicy Ukrainy;
  2. 11 marca 2020 WHO ogłasza światową pandemię z powodu przemianowanej na Covid-19 nowej odmiany grypy;
  3. 24 lutego 2022 Rosja rozpoczyna swoją dziwną „operację wojskową”;
  4. 10 marca 2023 opisany w tym artykule wywiad niemieckiego ministra zdrowia, który nagle i niespodziewanie zmienił front.

Naturalnie, są to jedynie wybrane wydarzenia. Z pewnością było ich znacznie więcej, jednak te wymienione powinny wystarczyć, by zwrócić uwagę na wybór momentu zapoczątkowania wydarzeń mających duży wpływ na dalszy postęp NWO New World Order – czyli nowy porządek świata.

W jak najbardziej mainstreamowej niemieckiej telewizji ZDF pojawił się wywiad z niemieckim ministrem zdrowia Karlem Lauterbachem. Sam minister nie przejdzie do historii, gdyż jest jedynie marionetką wykonującą rozkazy. Także ten spektakl został mu po prostu zlecony.

Trudno jest porównywać stopień bezczelności dwóch trzy trzech ministrów, jednak ten niemiecki błazen przewyższa znacznie i tak mocno skorumpowanych ministrów z Polski. Z pewnością jest lepszym kłamcą i potrafi wywinąć się z najbardziej podchwytliwych pytań. Tym razem jednak nie pozwolono mu na takie sztuczki – tym razem pan minister musiał przeprosić.

Może za rok wystąpią wspólnie prezydenci Rosji i Ukrainy, by także przeprosić? Kto wie? Z pewnością zabraknie wtedy głównego podwykonawcy tego cyrku światowego: tajnego agenta 000 z licencją do upadania:

Źródło nieznane.

Wróćmy jednak do wiosennego sprzątania zgniłych koncepcji. Zauważcie, że ministra, jak każdą marionetkę, rzuca się na pożarcie tłumom. Natomiast redaktor ZDF zalicza następny sukces, przykładając się do kolejnej manipulacji. O cóż im tak naprawdę chodzi? Myślę, że jest to próba pokazania nam, co są warte „demokratycznie” wybrane rządy. Czyż nie lepiej byłoby przekazać władzę, tym, którzy udowodnili już swoje talenty, dorabiając się bez wpadki miliardy dolarów? Można do tego wykorzystując takie skorumpowane organizacje jak WHO czy ONZ. My nigdy się nie mamy dowiedzieć, kto tak naprawdę za tym stoi. Te szare eminencje nie są tak głupie, jak Bill Gates, Klaus Schwab czy George Soros, by pojawiać się na pierwszych stronach gazet.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz