355. Oficjalne statystyki poszczepienne z Niemiec
355. Oficjalne statystyki poszczepienne z Niemiec

355. Oficjalne statystyki poszczepienne z Niemiec

Wrocław 13.12.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Odpowiednik polskiego ZUS-u w Niemczech, KBV opublikował pod koniec listopada 2022 r. statystyki umieralności w Niemczech. Na 90 stronach dokumentu w formacie pdf, opublikowano drobnym pismem, statystyki związane ze śmiercią wśród 72 milionów ubezpieczonych Niemców. Jeśli ktoś chciałby się zagłębić w tych tabelach, będzie musiał podjąć mozolną pracę – przede wszystkim powiększyć tekst o około 500%. Statystyki obejmują okres do końca pierwszego kwartału 2022 roku.

Zmarli w Niemczech. Dane podzielone na kwartały od 2018 do końca pierwszego kwartału 2022 r. W ostatniej linijce podano średnią ilość śmiertelnych przypadków na dobę. Źródło.

Występujące w tych statystykach przyczyny śmierci:

  • R96.0 – Zgon natychmiastowy;
  • R96.1 – Zgon w okresie pierwszych 24 godzin od pojawienia się objawów, niedający się wytłumaczyć inaczej
  • R98 – Zgon nieoczekiwany;
  • R99 – Inne niedokładnie określone lub nieznane przyczyny zgonu.

W statystykach tych zwraca szczególną uwagę gwałtowny wzrost przypadków śmierci z 13 do 18 na dobę w latach 2018 – 2020, w porównaniu do pięciokrotnie wyższej liczby dziennych zgonów (97 -104) od roku 2021. Najważniejszym wydarzeniem, które mogłoby wytłumaczyć tę sytuacją, było wprowadzenie eksperymentu medycznego na skalę masową, fałszywie nazywanego “szczepieniami przeciw Covid”. Nawet jeśli ktoś nie uznaje powiązania przyczynowo skutkowego pomiędzy tymi zdarzeniami, nie jest w stanie wytłumaczyć, dlaczego nie robi się obowiązkowej obdukcji nadmiarowo zmarłych osób, by dotrzeć do prawdziwej przyczyny tych zgonów.

Jest to najwyraźniej celowa taktyka. Jaki polityk byłby skłonny poprzeć działania, w wyniku których przedostałaby się do publicznej wiadomości informacja o jego aktywnym udziale w ludobójstwie?

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz