607. EMA odpowiada
607. EMA odpowiada

607. EMA odpowiada

Wiedeń 25.11.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Nie! EMA (Europejska Agencja Leków) nie odpowiada za swoje decyzje, ależ skąd – tego nie robi dzisiaj żadna instytucja. EMA odpowiada na list. Sześciu posłów europejskiego parlamentu: Gilbert Collard, Francesca Donato, Marcel de Graaff, Virginie Joron, Mislav Kolakušić, Joachim Kuhs, Ivan Vilibor Sinčić i Bernhard Zimniok wysłali list do zarządu EMA z szeregiem pytań dotyczących dopuszczenia szczepień przeciwko COVID-19. Odpowiedź EMAźródło.

W odpowiedzi czytamy, że: szczepionki przeciwko Covid-19 nie zostały zatwierdzone w celu zapobiegania przenoszeniu się wirusa z jednej osoby na drugą. Wskazania służą wyłącznie ochronie osób zaszczepionych. Mamy tu wyraźną sprzeczność z medialnymi oświadczeniami „ekspertów” od jednej, telewizyjnej choroby.

Tym, którzy chętnie zapominają, przypomnę, jak traktowały tę kwestię polskie media dwa lata temu. Propagowany zakaz pracy niezaszczepionych miał ich skłonić do przyjęcia „ochrony”, której nie potrzebują. Ten długo oczekiwany „cudowny” środek, który spowoduje koniec pandemii, okazuje się zupełnie do tego nieprzydatny. A cóż mają do powiedzenia ci, którzy twierdzili, że niezaszczepieni są zagrożeniem dla zdrowia publicznego? Jedna z wielu dezinformacji ze strony rządu!

Zakaz wstępu.

Niektóre kraje takie jak Austria, Watykan wprowadziły nawet przymus szczepień. Najwyraźniej był to przymus do niepewnej ochrony własnej bez gwarancji powstrzymania tej grypy. Chciałbym przypomnieć, że jedynym kryterium decydującym o tym, czy ktoś nosi w sobie koronę, nie było berło, czy tron, na którym zasiadał, ale bzdurny test, bez żadnych medycznych kompetencji do diagnozy jakiejkolwiek choroby. Podobny test PCR jest także jedynym wyznacznikiem takiej „choroby” jak AIDS.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz