603. Zakazane porównania
603. Zakazane porównania

603. Zakazane porównania

Ostrzeszów 20.11.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Nie po raz pierwszy amerykański senator Ron Johnson przedstawił cenzurowane przez media zestawienie skutków ubocznych wybranych „lekarstw”.

24 stycznia 2022 r. senator Ron Johnson zaprosił do Senatu USA grupę światowej sławy lekarzy i ekspertów medycznych, aby przedstawili inne spojrzenie na globalną reakcję na pandemię, aktualny stan wiedzy na temat wczesnego i szpitalnego leczenia, skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek, tego, co poszło dobrze, co poszło nie tak, co należy zrobić teraz i czym należy się zająć w dłuższej perspektywie. Jest to opis poniższego filmu na YouTube.

Kilka dni temu senator Ron Johnson przedstawił zaktualizowaną tabelę NOP-ów, opartych na danych oficjalnych z całego świata.

Ivermectin,
HCQ – Hydroksychlorochina,
Flu vaccines – szczepionki przeciw grypie,
Dexamethason – krople do oczu,
Tylenol – paracetamol,
Remdesivir – Remdesiwir,
Covid vaccines – szczepionki przeciw Covid.

Oto mój wykres wykorzystujący dane CDC i FDA, które były wielokrotnie cenzurowane przez media. PORÓWNANIE DZIAŁAŃ NIEPOŻĄDANYCH LEKÓW NA ŚWIECIE Niepożądane efekty i zgony. Raporty ze wszystkich lokalizacji na całym świecie, stan na 27 maja 2022 r.; Pytanie: czy ktoś z Was odczuwa ból w klatce piersiowej po przyjęciu dawki przypominającej? Źródło.

I skąd ta rozbieżność? W ubiegłym tygodniu pisałem o 17 milionach ofiar pseudozczepionki, a tu mamy niecałe 30 tysięcy? Te 30 tysięcy to zgłoszone i uznane przypadki. Natomiast gdy ktoś z Was zgłosi się z problemami po przyjęciu eksperymentalnej dawki, to będzie miał z reguły do czynienia z wyparciem rzeczywistości, przez służbę zdrowia. Zobaczcie ten krótki film z Coriną:

To „Covid” zmarnował Corinie życie. Czy na pewno? A może…
Źródło: Telegram 19.11.2023 r. 23:24.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz