112. Iwermektyna
112. Iwermektyna

112. Iwermektyna

Wiedeń 30.8.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Wczoraj ukazał się w niemieckojęzycznym tkp.at artykuł: Dramatyczna różnica dzięki Iwermektynie w Afryce: 31 państw stosuje to lekarstwo, a 22 nie.

Badania nad iwermektyną z 200 uczestnikami, które rzekomo okażą się nieskuteczne, są popularne wśród przemysłu farmaceutycznego i jego przyjaciół. Po drugiej stronie są Indie i Afryka, które udowadniają skuteczność dla 2,7 miliarda ludzi.

Na przykład stany indyjskie, takie jak Uttar Prahdesh, z populacją 236 milionów, przez jakiś czas stosowały iwermektynę w profilaktyce i wczesnej terapii i nie miały żadnych problemów, potem zawieszono, liczba zachorowań wzrosła, a następnie została przywrócona i przypadki natychmiast spadły. Z drugiej strony mały stan Tamil Nadu z populacją 10 milionów, polegał na remdesivir i miał znacznie gorsze wyniki. W sumie Indie miały około 952 miliony ludzi, którzy uzyskali odporność na infekcje na początku lipca, zgodnie z ogólnokrajowym badaniem przeciwciał, co oznacza śmiertelność na COVID19 wynoszącą 0,045%, znacznie poniżej śmiertelności w przypadku grypy. Wielki sukces przy użyciu iwermektyny w większości Indii.

Wróćmy jednak do Afryki. Użytkownik Twittera KBirb ułożył interesujący wątek, który pokazuje dramatyczną skuteczność iwermektyny:

Diagramy zgonów na COVID19

Na niebiesko widzimy kraje stosujące iwermektynę, a beżowe te bez. Poniżej znajdują się krzywe zgonów z (niebieskim) i bez (beżowym) iwermektyny. Imponujący.

W większości europejskich krajów i w USA preferuje się stosowanie niezbadanych preparatów z milionami probantów nieświadomych faktu, że biorą udział w tym bardzo niebezpiecznym eksperymencie.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz