106. Dr Anthony Fauci
106. Dr Anthony Fauci

106. Dr Anthony Fauci

Wiedeń 27.7.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Czołowym wirusologiem w USA jest dr Anthony Fauci. Od roku 1984 jest on dyrektorem Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Infekcyjnych (NIAID). Od czasów prezydentury Ronalda Regana (1981 – 1989), jest doradcą wszystkich prezydentów Stanów Zjednoczonych w kwestiach chorób zakaźnych i pandemii.

W czasie plandemii koronowirusa zasłynął szerzeniem strachu oraz wystąpieniami w TV, gdzie propagował dla większego bezpieczeństwa – noszenie dwóch masek jednocześnie.

W maju br. został przesłuchany przed Kongresem Stanów Zjednoczonych, gdzie twierdził, że nie ma nic wspólnego z badaniami prowadzonymi w chińskim laboratorium w Wuhan dotyczącym tzw. gain of function, czyli preparowania wirusa tak, aby mógł być użyty jako broń biologiczna. Takie badania zostały w USA od roku 2014 zabronione.

Podczas ponownego przesłuchania w Senacie, republikański senator Rand Paul przedstawił dowody w postaci poczty elektronicznej z laboratorium w Wuhan do pana Fauci, w której pracownik laboratorium dziękuje za finansowe wsparcie w wysokości 3 milionów dolarów, badań nad rozszerzeniem możliwości chorobotwórczych wirusa.

Informacje, na których się opieram pochodzą głównie z artykułu przesłuchanie dr. Fauci w Senacie w języku niemieckim.

Podczas tego przesłuchania pan Fauci nie zaprzeczał już więcej faktom finansowania chińskiego laboratorium przez organizację, której jest szefem, bronił się twierdząc, wbrew oczywistym faktom, że nie były to zabronione badania typu gain of function.

Senator Rand Paul zarzucił dr. Fauci współwinę za śmierć 4 milionów ludzi. Jak długo jest chroniony przez polityków, nie grozi mu proces, gdyż tak jak w Polsce niektóre osoby stoją ponad prawem.

I w ten sposób kolejna teoria spiskowa staje się faktem.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz