107. Wymiar gigantycznego oszustwa
107. Wymiar gigantycznego oszustwa

107. Wymiar gigantycznego oszustwa

Wiedeń 29.7.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Bez żadnego echa w oficjalnych mediach, przeszła decyzja portugalskiego sądu w sprawie klasyfikowania ofiar śmiertelnych na Covid-19. Zgodnie z wyrokiem sądu prawdziwa liczba wszystkich zmarłych na tę modną chorobę jest przeszło 100 razy mniejsza niż do tej pory propagowano.

Liczba osób, które można zaliczyć do ofiar korony wynosi w Portugalii 152. Obejmuje cały okres od ogłoszenia plandemii do kwietnia 2021. Dotychczas podawano liczbę 17.320.

Źródła: po niemiecku, po polsku i po angielsku.

Wymiar gigantycznego wprowadzania w błąd, gdzie irracjonalny strach był głównym motorem tej pandemii, staje się coraz wyraźniejszy z każdym nowym wyjaśnieniem i retrospektywną analizą tła – ale jak zawsze prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw – nawet jeśli minie dużo czasu zanim zostanie ona również rozpoznana w wypranych mózgach większości ofiar paniki na świecie. To, co zostało teraz prawnie potwierdzone w Portugalii na podstawie petycji obywateli, to kolejne pęknięcie w murze budynku, który otacza nas przez 16 miesięcy.

Obywatelska inicjatywa w Portugalii miała na celu ostateczne upublicznienie zweryfikowanych danych dotyczących śmierci spowodowanej przez Covid-19. Skuteczna petycja zmusiła sąd w Lizbonie do nakazania jej upowszechnienia i stosowania. Wyrok, który portale takie jak „AndreDias.net” i amerykańska strona „Frontline Doctors” podają jako pierwsze, zawiera wszystko: według wyroku liczba zweryfikowanych przez sąd zgonów na COVID-19 w okresie od stycznia 2020 do kwietnia W 2021 r. nie – jak oficjalnie zapowiada rząd i władze zdrowotne, a także kierowana przez WHO – 17 tys., ale zaledwie 152, co odpowiada 0,9 proc.

Jeśli zastosować ten naukowo poprawny sposób liczenia zmarłych, bazując na przykładzie Portugalii, na całym świecie zamiast ponad 4 milionów otrzymalibyśmy mniej niż 37 tysięcy zmarłych. Pozostali zmarli na inne choroby takie jak grypa, choroby serca, rak, czy gruźlica.

Tak jak do tej pory, niewygodne decyzje sądu są po prostu ignorowane. W Niemczech ukarano sędziego z Weimaru przeprowadzając rewizje w jego prywatnym domu oraz w domach rzeczoznawców występujących na weimarskim procesie w kwietniu 2021.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz