105. Wojna psychologiczna
105. Wojna psychologiczna

105. Wojna psychologiczna

Wiedeń 25.7.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Wczoraj odbyła się ogólnoświatowa demonstracja przeciwko bezpodstawnym restrykcjom zmyślonej pandemii. Nie będę uzasadniał przymiotnika “zmyślonej” – odsyłam do ponad setki rozdziałów tego blogu. Również w Wiedniu na Marie-Theresien-Platz miał miejsce pokojowy protest. Według moich szacunków przybyło około 10 tysięcy osób. Całość udokumentowałem na dwóch filmach, które znajdziecie klikając w menu na pozycję Filmy.

Dla tych, którzy zamiast klikać na poszczególne rozdziały preferują czytanie książek, stworzyłem w trzech wersjach językowych chronologiczne wersje tego blogu. Będę je aktualizował za każdym razem, gdy opublikuję nowy rozdział. Bezpłatny EBook w formacie pdf znajdziecie w menu – pozycja eBook. Każdy może ściągnąć tę książkę i rozpowszechniać, pod warunkiem, że nie będą dokonywane żadne zmiany w treści i formie książki.

Wczoraj wystąpiła między innymi na demonstracji psycholog społeczny pani Mag. Katayun PRACHER-HILANDER. Jej wystąpienie w języku niemieckim możecie obejrzeć na tym filmie. Do tego wystąpienia nawiązuje dzisiejszy rozdział.

Aspekty wojny psychologicznej:

  1. Celowe podziały społeczeństwa
  2. Wbijany klin między rodziców i dzieci
  3. Nielogiczne i sprzeczne zasady
  4. Powszechnie postrzegana utrata kontroli
  5. Alienacja społeczna i ludzka – izolacja i maski.

Wyraźnie można dostrzec solidnie wykonaną i przez wiele lat przygotowaną pracę psychologów, których moralność stoi pod znakiem zapytania.

Pani Mag. zwraca się bezpośrednio do austriackiego ministra zdrowia pana Wolfganga Mücksteina.

Panie Mückstein, jako psycholog socjalny jest moim obowiązkiem powiedzieć panu, że kampanie i imprezy, które dzieci i młodzież pod przykrywką marketingową “ochrona młodzieży” w kierunku szczepień, są absurdalne, niemoralne, nieodpowiedzialne, perfidne. I uważam, tak jak to mówię są przestępstwem. Przede wszystkim dlatego, że pod pana kierunkiem, kampanie szczepionkowe manipulują grupę wiekową, która jak powszechnie wiadomo podlega słabości wieku dojrzewania. Wiemy przecież, że młodzież znajduje się w trakcie poszukiwania własnej tożsamości i dlatego jest wyjątkowo podatna na zewnętrzne wpływy. Jako doświadczeni psycholodzy, możemy powiedzieć, że ta grupa nie jest w stanie podjąć odpowiedzialnych decyzji w sprawie szczepień.

Widzimy także, że lekarze mają swoje problemy z logicznym myśleniem, inaczej nie stalibyśmy tutaj na demonstracji. Prze pana organizowane akcje w szkołach, kościołach, klubach piłkarskich i nawet na dyskotekach, nie mają sobie równych pod względem przestępczej energii. W tej psychologicznej pułapce tkwi taktyka, która może na praterze (znany park rozrywki w Wiedniu) pasuje, ale nie z pewnością nie w akcji szczepienia eksperymentalną substancją awaryjnie dopuszczonej. Innymi słowy pan i rząd odkryliście dla siebie czarodziejską różdżkę zwaną psychologią. Od półtora roku korzystacie z praw psychologii, by je wykorzystać w niecnych celach, żeby użyć ją jako niewidoczną broń, przeciwko ludziom. Nic nie powstrzymuje was by używać broni psychologicznej przeciwko dzieciom i młodzieży.

Odkrycia psychologii są po to by służyły ludziom, a nie były wykorzystywane by wywoływać im szkody. Tylko ludzie bez skrupułów mogli wpaść na pomysł użycia psychologii jako broni. Takie działania nie mogą być w społeczeństwie tolerowane i odpowiedzialni muszą zostać ukarani.

Psychologia jest także dla nas prawdziwą czarodziejską różdżką. Pokazuje nam, że jest nas wystarczająco dużo, by tę próbę sił dla nas rozstrzygnąć panie Mückstein. Powtarzam, jest nas wystarczająco dużo i możemy już jutro prowadzić samookreślone i wolne życie. Panie Mückstein, pan, pański kanclerz i wasi psychologowie z zaplecza, wiedzą to i teraz wie o tym także społeczeństwo.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz