557. NASA – Nowa Alternatywna Satyra Astronautyki
557. NASA – Nowa Alternatywna Satyra Astronautyki

557. NASA – Nowa Alternatywna Satyra Astronautyki

Wiedeń 20.9.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Kiedy ponad ćwierć wieku temu odwiedziłem Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie/USA, świat astronautyki był dla mnie fascynującym osiągnięciem nauki i techniki. Przedstawię Wam dzisiaj krótki film, który wtedy nakręciłem pokazujący wszystkie człony rakiety z programu Apollo łącznie z rakietą nośną Saturn V.

27.12.1995 r. Cape Canaveral.

Wczoraj został opublikowany na YouTube film w języku niemieckim: NASA – To wszystko kłamstwa (część 1) – Usterki, CGI, zielony ekran – Fakty i stanowiska. Film umożliwia włączenie polskich napisów. Zestaw hollywoodzkich tricków w rodzaju green screen, pokazuje na podstawie oryginalnych materiałów opublikowanych przez NASA, w jaki sposób jesteśmy oszukiwani.

Znalazłem jeszcze dwa podobne filmy.

Była astronautka Karen Nyberg pokazuje, jak NASA fałszuje loty kosmiczne. Źródło: Telegram 19.9.2023 r. 19:32.

Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej krążąca 400 km nad Ziemią kosmonauci poddani są stanowi prawie nieważkości. „Prawie”, gdyż bliska odległość od Ziemi powoduje niewielki efekt grawitacji. Nie dotyczy to chyba śrub, które spadają jak by były u nas w domu:

Źródło: Telegram 19.9.2023 r. 19:37.

Były pracownik NASA Dave Murphy twierdzi, że na tych kłamstwach można zarobić tak dużo, że nawet Rosjanie i Chińczycy biorą w tych oszustwach udział. Źródło: Telegram 19.9.2023 r. 19:37.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz