549. 9/11 – nowe informacje
549. 9/11 – nowe informacje

549. 9/11 – nowe informacje

Wiedeń 10.9.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Jutro mija następna, 22. rocznica terrorystycznego zamachu na Manhattanie. Nie ulega wątpliwości, że był to terror. Nie wiadomo jednak jednoznacznie, kto był terrorystą? Większość z nas wyrobiła już sobie opinię na ten temat, ale co innego opinia, a co innego dowody, a tych ciągle brak. Mamy natomiast bardzo dużo przesłanek wskazujących na to, że jakaś grupa wysoko postawionych osób w CIA i w Pentagonie przy czynnym współdziałaniu ówczesnego prezydenta USA J.W. Busha zorganizowała ten tragiczny spektakl, poświęcając życie obywateli dla własnych celów.

Powstało dużo teorii na temat sposobu planowego wyburzenia trzech budynków World Trade Center. Jedną z nich przedstawiłem dwa lata temu w artykule 20 lat Ground Zero.

Ten dokument odkrywa nieznane wcześniej, ale niezwykłe fakty dotyczące 9/11. Dostarcza poszlak świadczących o tym, że wiele osób wiedziało przedtem o tym wydarzeniu. Oprócz niezbędnej wiedzy na temat Komisji 9/11, na światło dzienne wychodzą również niewiarygodne uwikłania i machinacje ówczesnego rządu USA. Dowiecie się również o rzekomym sprawcy Osamie bin Ladenie. Źródło.

Było to jedno z trzech wielkich wydarzeń, których oficjalne raporty zostały oparte na kłamstwach. Zabójstwo prezydenta USA J.F. Kennedyego (1963). „lądowanie” amerykańskich astronautów na Księżycu (1969) i zamach w centrum Nowego Yorku (2001).

Politycy kłamią – to oczywiste, gdyby tego nie robili, skończyliby jak Gaddafi, czy Lepper. Ich filozofia to: lepiej być żywym półgłówkiem niż martwym głosicielem prawdy. Dotyczy to także USA. To nie USA jako państwo narzuca światu swoje kłamstwa, to rząd cieni – Deep State – mający swoich popleczników na całym świecie, kieruje rządami wielu krajów. W Polsce po erze „zegarmistrza” Gierka — ponieważ jeździł po wskazówki do Moskwy — nastąpiła era „przeżuwaczy gumy” pana prezesa spełniającego wszystkie zachcianki płynące z Waszyngtonu oraz era jego konkurenta zwolennika regulacji „krzywizny bananów” Tuska padającego na kolana przed skorumpowanymi (głównie przez Deep State) brukselskimi urzędnikami. Dlatego polska alternatywa dwóch dużych partii jest jedynie żartem, terapią zajęciową dla Polaków, by mieli o co się kłócić.

Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz