383. Działanie eliksiru szczęścia
383. Działanie eliksiru szczęścia

383. Działanie eliksiru szczęścia

Wrocław 28.1.2023

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Eliksir szczęścia – tak nazywam tę eksperymentalną substancję wstrzykiwaną każdemu, kto poddał się medialnemu naciskowi w celu „solidaryzowania się” z bliźnimi. Jak już pisałem w artykule Tlenek grafenu, ta substancja (tlenek grafenu) stanowi ponad 99% składu tych pseudo szczepionek. Tlenek grafenu ma zadziwiające zdolności związane z polem elektromagnetycznym – czyli falami radiowymi. Jest na tyle inteligentny, by komunikować się z urządzeniami stosującymi technologię Bluetooth, czyli większością telefonów komórkowych, bezprzewodowych słuchawek i innych urządzeń używających tę technologię.

Popatrzcie, jak ta substancja reaguje na pole komórki podczas telefonowania:

Można odnieść złudne wrażenie, że ta materia nieożywiona nagle budzi się do życia pod wpływem działającej w pobliżu komórki. Jednak skoro film jest w języku rosyjskim, to zgodnie z zaleceniami Komisji Unii Europejskiej należy go traktować jako kremlowską propagandę, jak wszystko, co rosyjskie. Proponuję dlatego obejrzeć amerykański film, który pokazuje znaleziony w produktach MacDonalda tlenek grafenu.

Kawałki kurczaka McDonald’s pod mikroskopem: mikro plastiki, pasożyty, grafen… Źródło: Telegram 23.12.2022 r. 07:16.

W trakcie pisania tego artykułu dotarła do mnie statystyka porównawcza nadmiarowych śmierci w Niemczech. Dane pochodzą z EuroMOMO i niemieckiego RKI (Robert Koch Institut).

Trzy lata, ten sam okres: od pierwszego do czterdziestego dziewiątego tygodnia, ten sam kraj: Niemcy. Warto byłoby zapytać panią Van der Leyen, czy te dane nie zostały podrzucone przez rosyjskich szpiegów? Od niej dowiemy się z pewnością prawdy.

Nie odważę się powiązać tych zgonów z tlenkiem grafenu zawartego w eliksirze. Mógłbym skończyć jak dr Andreas Noack. Szczegóły tej sprawy znajdziecie w artykule: Dlaczego musiał umrzeć? Warto zwrócić uwagę na jego ostrzeżenie przed cienkim na grubość atomu ostrzem tworzonym przez tlenek grafenu. Nie zamierzam tu Was straszyć, a szczególnie tych zaszczepionych. Przecież wystarczy zjeść kurczaka w McDonaldzie i efekt będzie podobny.

Dr Andreas Noack zamordowany w listopadzie 2021.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz