184. Dlaczego musiał umrzeć?
184. Dlaczego musiał umrzeć?

184. Dlaczego musiał umrzeć?

Wiedeń 27.1.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Do poruszenia tego tematu zainspirował mnie artykuł: Wodorotlenek grafenu w fiolce szczepionki mRNA: Zabójstwo dr Andreasa Noacka.

Poniżej przedstawiam film z wykładem nieżyjącego już  dr Andreasa Noacka. Dotyczy wodorotlenku grafenu zawartego w każdej fiolce szczepionki mRNA. Dr Noack wyjaśnia niszczycielski wpływ wodorotlenku grafenu na układ sercowo-naczyniowy. „Takie struktury z nanocząsteczek, najlepiej można przyrównać do żyletek. Te żyletki są wstrzykiwane do ciała i nie ulegają biodegradacji”.

Grafenowe “Ostrza Żyletkowe” znalezione w szczepionkach na Covid – Dr Andreas Noack (Napisy PL).

Film został nagrany 23 listopada 2021 roku. Wkrótce potem doniesiono, że dr Andreas Noack nie żyje. Jego żona oświadczyła na wideo, że został zamordowany. Zobacz wideo z wystąpieniem jego żony. Film jest po niemiecku z napisami w języku angielskim.

Media głównego nurtu milczały, jakby nic się nie stało. Żadnego dochodzenia policyjnego! Okoliczności jego zabójstwa nie zostały ujawnione.

Rok wcześniej w listopadzie 2020 podczas gdy dr Noack brał udział w konferencji wideo, do jego mieszkania w Lavanttal (Karyncja / Austria) wdarła się policja i brutalnie go zaaresztowała.

Badania doktora Noacka były kontynuacją badań przeprowadzonych przez hiszpański zespół Quinta Columna (Piąta Kolumna). Więcej szczegółów na temat tego projektu można znaleźć we wstępnym raporcie (28.6.2021) w języku angielskim, prof.  Pablo Campra Madrid, zatytułowanym: Graphene Oxide Detection in Aqueous Suspension, Observational study in Optical and Electron Microscopy.

Chemical Exposure: The Pros and Cons of Graphene Oxide Coatings

Po opublikowaniu tego artykułu na Facebooku, otrzymałem 24 godzinny ban na kilku grupach dyskusyjnych.

“Twój wpis narusza nasze standardy”.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz