362. Szczury uciekają…
362. Szczury uciekają…

362. Szczury uciekają…

Wiedeń 26.12.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Tak, plandemiczny okręt tonie i szczury z niego uciekają. Jeszcze 17 lipca br. najważniejszy komentator z Białego Domu, dr Ashish Jha w wywiadzie dla ABC z Martiną Raddatz powiedział: To jest naprawdę ważne, by ludzie nosili maski w pomieszczeniach.

Ten sam urzędnik wystąpił dzisiaj i powiedział: Nie ma na świecie badań, które wykazałyby, że maska tak dobrze działa.

Dziwne! Zdrowo myślący ludzie na całym świecie właśnie to samo mówią od prawie trzech lat. Są to tzw. foliarze, teoretycy spiskowi – całą listę tych dyskryminujących epitetów znajdziecie, przeglądając prasę głównego ścieku, czy choćby Wikipedię. A teraz ważny urzędnik z Białego Domu do nas dołączył? W roku 2020 pochwaliłbym taką postawę, ale dzisiaj?

Dzisiaj ci piewcy pandemii pozostali na lodzie. Zrobili swoje i nie są już dalej potrzebni. Więc ratują się na własną rękę i uciekają z przechylonego na lewą, a raczej lewacką burtę okrętu.

Wiedeń jest inny – tak reklamują nasze miasto rządzący nim socjaliści (SPÖ). Burmistrz Wiednia Michael Ludwig dzielnie walczy z pandemią i przedłużył obowiązek noszenia masek w wiedeńskich środkach masowej komunikacji. Także wszelkie usługi służby zdrowia, w tym szpitale i ambulatoria są nadal dostępne dla tych z negatywnym testem na covida oraz – jakżeby inaczej – w masce FFP2.

Aktualne zdjęcie. Wiedeń metro przy dworcu zachodnim. Coraz więcej pasażerów nie zakłada masek niewolników. Na wprost nad schodami reklama szczepień…
Drogi ZUS! Albo pozwolicie mi pójść na emeryturę przed ukończeniem 65 lat, albo mając 80 lat, wyjdę za mąż za 20-latka i będziecie mu płacić wdowią rentę przez następne 60 lat. Czekam na odpowiedź.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz