361. Szczepionki zabijają
361. Szczepionki zabijają

361. Szczepionki zabijają

Wiedeń 23.12.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Martin Rutter, młody austriacki działacz organizujący protesty przeciwko kłamstwu i ludobójstwu plandemicznemu, był inicjatorem demonstracji w Wiedniu, w których wzięło udział ponad 150 tysięcy osób. Założył na stronie ofiary szczepień największy w niemieckojęzycznym obszarze bank informacji o konkretnych przypadkach tragicznych skutków przyjęcia tak propagowanego ciągle jeszcze przez rząd i media “eliksiru szczęścia”. Na stronie zgłosiło się ponad 36 tysięcy osób, które mają coś konkretnego do powiedzenia o tym eksperymencie medycznym i jego skutkach.

Szczepionki zabijają. Źródło: Telegram 22.12.2022 r. 23:19.
Któregoś dnia zapytają cię, czy broniłeś te dzieci… Jaka będzie twoja wymówka? Źródło.
Dr. Peter McCullough jest kardiologiem (specjalistą od serca). Badał nastolatków, którzy zmarli z powodu problemów z sercem po wstrzyknięciu genu koronowego. Zeznaje pod przysięgą, że zastrzyk mRNA zabija dzieci! Źródło Telegram 20.12.2022 r. 16:35

Drastycznie duża ilość śmierci przed kamerą telewizyjną, tysiące przypadków śmierci lub trwałego kalectwa wśród młodych, zdrowych ludzi. Większość z nas, także ja, może opowiedzieć o dramatycznych sytuacjach zdrowotnych wśród najbliższych, lub przyjaciół po przyjęciu tego zabójczego preparatu. Ile osób jeszcze musi umrzeć, by odpowiedzialni za stan zdrowia społeczeństw, poważnie potraktowali to zagrożenie? Dzisiaj jeszcze niewiele wiemy na temat długotrwałych skutków zabójczej akcji szczepionkowej przeciwko pandemii, której wcale nie było.

5 z 6 naukowców udowodniło, że rosyjska ruletka wcale nie jest niebezpieczna.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz