75. Globalresearch.org
75. Globalresearch.org

75. Globalresearch.org

Wiedeń 8.4.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Chciałbym dzisiaj pokazać jak bez znajomości języków obcych można znaleźć ciekawe informacje niekoniecznie pokrywające się z narzuconą nam oficjalną linią kowidową.

Na przykładzie strony Globalresearch.org, bo takich stron jest znacznie więcej, dam wam wskazówkę jak się w tym połapać.

Ta platforma publikuje wszystkie artykuły w 51 różnych językach.

Jak wybrać język polski?

Gdy otworzycie po raz pierwszy tę stronę ukaże się ona w języku angielskim. Na samej górze zobaczycie coś takiego:

Jeśli klikniecie na ten na żółto zamarkowany przeze mnie element otworzy się lista tych 95 różnych języków do wyboru. Trzeba trochę poszukać, ale zapewniam, że język polski tu także jest. Po wybraniu języka Wszystkie artykuły poniżej pokażą się w języku polskim:

Jeśli zezwoliliście na używanie ciasteczek (cookies) to wasz komputer zapamięta ten wybór i nie musicie go więcej powtarzać.

Czego możecie oczekiwać na tej stronie? Przede wszystkim jest to platforma zaangażowana w odkrywaniu ciemnych stron globalizmu światowego. Trudno w to dzisiaj uwierzyć, ale globalizm ma także pozytywne aspekty. Ja zawsze chwaliłem możliwość przekraczania europejskich granic bez jakiejkolwiek kontroli. To też jest globalizm.

Dla początkujących może być szokiem artykuł o zaangażowaniu CIA w zakłamanej, prowojennej propagandzie, która spowodowała 2.8.1990 roku bezprawną w świetle prawa międzynarodowego wojnę w Iraku. Zginęło wtedy ponad milion ludzi.

Nasze ponoć prawdomówne media nie napisały nigdy prawdy na ten temat. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta – media stracą podstawy ekonomicznego bytu, jeśli coś takiego by napisały. Dotacje państwowe są doskonałym środkiem do przekonania redaktorów co jest słuszne, a co nie.

Nie musicie się ze wszystkim zgadzać, bo nie o to tu chodzi. Wy potrzebujecie więcej różnych spojrzeń na nasz świat, by wybrać zgodnie z własnymi przekonaniami jaka gra jest na świecie prowadzona. Kto ma dostęp tylko do jednostronnych informacji, siłą rzeczy jest skazany na tą “jedynie słuszną” ideologię.

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz