134. Mistrzowie eksperymentu
134. Mistrzowie eksperymentu

134. Mistrzowie eksperymentu

Wiedeń 23.10.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

W artykule 75. Globalresearch.org podałem przykład, jak bez znajomości języków obcych czytać dobrze opracowane i rzetelne wiadomości, które nie są manipulowane przez media głównego ścieku. Wczoraj pojawiła się na tej właśnie stronie fachowo przygotowana statystyka śmiertelności i poważnych zachorowań w krajach o najwyższej akceptacji preparatów eksperymentalnych z uwzględnieniem statusu otrzymania eliksiru tych ofiar. Strona otwiera się w języku angielskim, jednak można wybrać jeden z 95-ciu innych języków, w tym także polski. Szczegółowa instrukcja, jak tego dokonać, w podanym powyżej pierwszym linku.

Zachęcam do przeczytania tego artykułu. Nie będę powtarzać tych samych informacji, które możecie przeczytać u źródła. Link powyżej. Dodam jedynie własny komentarz na temat wszechobecnej w mediach publicznych manipulacji oraz zakłamywania prawdy.

Kto z nas nie słyszał o tym, że wśród pacjentów przechodzących przez tę modną odmianę grypy, 90, a czasem nawet 95% to osoby niezaszczepione? Te zupełnie dowolnie wybrane liczby, podane z poważną miną – przecież “ekspert” musi być poważny – mogą być zupełnie dowolne np. 110%. Takimi informacjami jesteśmy bombardowani wiele razy dziennie. Jest to zmanipulowana rzeczywistość nachalnie wmawiana coraz bardziej świadomym tych kłamstw ludziom.

Stosowany trick jest bardzo prosty. Odgórnie, prawdopodobnie poprzez Ministerstwo Jednej Choroby pana Niedzielskiego, wydano zarządzenie, że do szpitali przyjmowani będą albo zaszczepieni, albo osoby z negatywnym testem PCR. Dodatkowo, osoby, które pomimo przyjęcia cudownego preparatu, zachorowały na tę chorobę zostają oficjalnie uznane jako niezaszczepione, ale pozwala im się łaskawie przebywać w szpitalu. To właśnie ci pacjenci tworzą tę grupę ciężko chorych. Mamy więc (nie)zaszczepionych – bo jak nazwać osoby po dwóch dawkach preparatu oficjalnie uznanych jako przeciwnicy szczepień? Są to osoby poważnie chore, które nie mogą się bronić przed takim oszustwem.

Nie po raz pierwszy w tak bezczelny sposób jesteśmy okłamywani. Dzieje się to co prawda rękami skorumpowanych polityków, ale w żadnym wypadku nie jest to jedynie ewenement polski. Taka sytuacja jest na całym świecie. Ci politycy są jedynie marionetkami – tak, powinni zostać ukarani za zbrodnie wobec własnego narodu. Będziesz wisiał wykrzyczane w sejmie przez posła Grzegorza Brauna, jest jedynie dosadnym przedstawieniem stanu nastrojów społecznych. Dlatego tenże poseł utworzył zespół, w celu zbierania dowodów eksterminacji narodowej. Ten zespół nosi nazwę Norymbergia 2.0

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code