638. Człowiek zmienia klimat
638. Człowiek zmienia klimat

638. Człowiek zmienia klimat

Wiedeń 16.1.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Jednak to jest prawda! Człowiek wpływa na zmianę klimatu. Klimat strachu już dawno został stworzony przez człowieka. Wpływ ludzi na pogodę można udowodnić, pokazując, jak działa maszyna do robienia deszczu. Została skonstruowana na zlecenie NASA w ramach projektu z zakresu geoinżynierii. No jak to? Przecież NASA zajmuje się projektami kosmicznymi, takimi jak na przykład miękkie lądowanie na księżycu. No cóż, ten „księżyc”, na którym lądowały misje Apollo, znajduje się w stanie Nevada, tak więc generator chmur całkiem nieźle pasuje do całokształtu osiągnięć NASA. Tyle że tym razem nie jest to produkcja w stylu Hollywood – oni to naprawdę robią!

Maszyna chmurowa NASA. Źródło: Telegram 15.1.2024 r. 21:01.

[17.1.2024 r.] Jeden z czytelników zwrócił mi dzisiaj uwagę, że ten na filmie przedstawiony generator chmur tak naprawdę jest konstrukcją testującą silnik rakietowy działający na tlen i wodór, gdzie gazy wylotowe są chłodzone wodą. Powstaje przez to olbrzymia ilość pary wodnej… Oryginalny film na Youtube. Film jest ten sam, natomiast opis całkowicie odmienny. Nie mam 100% pewności, jak jest naprawdę — ocenę zostawię każdemu z Was.

NASA jest podległą Pentagonowi firmą, która wykonuje narzucone jej projekty. Geoinżynieria służy manipulacji pogodą. Ma dodatkowo ten plus, że umożliwia straszenie poprzez media efektami sztucznie wywoływanych katastrof klimatycznych. Wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami oraz monsunowe ulewy, są rzeczywiście efektem działania człowieka. Dlatego płać podatki za wydychane CO2, bo inaczej będzie gorzej!

Zbierane przez NASA dane dotyczące temperatury Ziemi są w oszukańczy sposób publikowane w mediach. Źródło. W prasie widzimy takie wyniki analiz „naukowych”:

Prawidłowy wykres powinien wyglądać tak:

Zabawa trwa! Dziewczynki i chłopcy w Davos z pewnością mają jeszcze dużo pomysłów na to, byśmy się zbytnio nie nudzili. Aktualnie debatują nad tym – jak tu skutecznie wystraszyć tych bezczelnych, którzy jeszcze się nie boją?

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

One comment

  1. Zaxon

    Film w artykule pochodzi z jakiegoś programu w którym występuje Jeremy Clarkson, znany najbardziej z programu TopGear. To prawda, że tworzy się tam chmura z pary wodnej, która może się przemienić w deszcz. Trzeba jednak pamiętać, że Clarkson żartuje sobie z wielu rzeczy, jak i tu żartuje że to maszyna do tworzenia chmur. Chmura to jedynie efekt uboczny testowania silnika rakietowego. Woda jest używana do zmniejszenia temperatury gazów wylotowych silnika (tak aby nie niszczona była konstrukcja nośna pod silnikiem) oraz do zmniejszenia hałasu.

    Znalazłem artykuł po angielsku który mówi o tym: https://www.theverge.com/2018/4/10/17218872/nasa-rocket-engine-test-stennis-space-center-cloud-generation

Dodaj komentarz