653. Kłamstwa i oszustwa IPCC
653. Kłamstwa i oszustwa IPCC

653. Kłamstwa i oszustwa IPCC

Ostrzeszów 4.2.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Środki masowego przekazu i Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) wciąż powtarzają nam, że ponad 97% wszystkich naukowców jest przekonanych o zmianach klimatu spowodowanych przez człowieka. Jednak czy to prawda? Źródło.

Wielokrotne powtarzanie kłamstw, podobnie jak w czasie plandemii, ma na celu ukształtowanie nowej rzeczywistości. Niezależnie od tego, czy obserwowany świat jest zgodny z tymi zmyślonymi twierdzeniami, takie postępowanie utwierdza w wielu ludziach poglądy, które utrwalają się w ten sposób w ich umysłach. Kto ma czas, możliwości, chęci i umiejętności sprawdzania poprawności tych nowych przekazów?

W moich poszukiwaniach interesujących publikacji natrafiłem na ciekawy blog, który także porusza temat kłamstw ekologicznych IPCC.

Postulat meteorologicznego końca świata jest najpotężniejszą narracją naszej epoki. Jej korporacyjne ekscesy determinują życie codzienne. Czy to spirala wywłaszczeń, klan Graichen, transformacja energetyczna Agory, Fundacja Mercator, skorumpowana polityka, procesy antydemokratyczne, zmanipulowane liczby czy irracjonalne prognozy – to przejrzysta farsa kasty drapieżników, która opiera się na pół wieku korupcji, indoktrynacji i skorumpowanej nauki. W „zielonej gospodarce” zielone są tylko banknoty dolarowe i 100 euro, które bezwstydnie rozdziela się od dołu do góry. Można tu znaleźć dobre argumenty do dyskusji ze zwolennikami teorii o wpływie człowieka na globalne ocieplenie. Tytuł artykułu: Klimat, kartele i korupcja. Źródło.

Auta hybrydowe, elektryczne i teraz już tylko wegańskie.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz