652. Prezydent USA: Nie mieliśmy żadnych ataków na WTC
652. Prezydent USA: Nie mieliśmy żadnych ataków na WTC

652. Prezydent USA: Nie mieliśmy żadnych ataków na WTC

Ostrzeszów 3.2.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

W niedzielę 22 stycznia na wiecu wyborczym w Lakonii w stanie New Hampshire prezydent Donald Trump przyznał, że nie było ataków terrorystycznych 11 września 2001 roku na Manhatanie. Całą mowę można obejrzeć na YouTube. Możecie włączyć polskie napisy.

Dla tych niecierpliwych wybrałem krótki fragment filmu (pozycja około 24 minuty) i dodałem polskie napisy.

Fragment z filmu na YouTube.
Donald Trump wygłasza uwagi podczas wydarzenia związanego z kampanią w Lakonii w stanie New Hampshire.

Zabawnie brzmi jego tłumaczenie, dlaczego tak długo milczał na ten temat. Jak każdy prezydent w USA był uzależniony od układów politycznych. Natomiast po skradzionych wyborach miał zdecydowanie ważniejsze sprawy – głównie kwestia oszukanych wyborów prezydenckich w roku 2020 oraz oczyszczenie partii republikańskiej z RINO-s (Republican In Name Only – republikanie tylko z nazwy). Jak każdy polityk, także Trump ogłasza swoje sensacje w najkorzystniejszym dla niego momencie.

Że atak na WTC był dziełem wysoko postawionych ludzi w USA, nie ulega wątpliwości. Nowe jest natomiast, że prezydent – chociaż były i miejmy nadzieje, przyszły – mówi o tym publicznie.

Dwa ponad 100-piętrowe wieżowce się zawaliły. Zamiast stworzyć olbrzymią stertę ruin, większość materii – stali, betonu, szkła ludzi i wyposażenia biur – zamieniły się w ciągu kilku sekund w pył, który pokrył wielką część Manhatanu.

43,600 okien,
55.000 m2 szkła,
200.000 ton stali,
465.000 m2 ścian gipsowych,
blisko 25.000 m2 marmuru

i 325.000 m3 betonu.

Cała ta materia „przeminęła z wiatrem”.

[04.02.2024 r.] Kilku czytelników z USA zwróciło mi uwagę, że Donald Trump ma tendencję do gadania i składania zdań razem oraz wypowiadania się z częściowymi myślami, nie zawsze można go rozumieć dosłownie. Dlatego chciałbym i tutaj wyrazić to zdanie, że słowa Trumpa mogą jednak oznaczać jego walkę z systemem i niekoniecznie wskazywać na jego wiedzę o operacji fałszywej flagi 9/11. Mojego zdania nie zmieniłem, jednak nie jestem w stanie na 100% potwierdzić, że Trump miał na myśli, co w tym artykule napisałem.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz