651. Masz krew na rękach
651. Masz krew na rękach

651. Masz krew na rękach

Ostrzeszów 1.2.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Masz krew na rękach. Masz produkt, który zabija ludzi. Te słowa padły podczas wczorajszego przesłuchania Senackiej Komisji Sądownictwa. Senator Lindsey Graham rzucił prosto w twarz Markowi Zuckerbergowi te właśnie słowa.

Źródło: Telegram 31.1.2024 r. 22:16.

Dyrektor generalny Meta Mark Zuckerberg przeprosił rodziny dzieci, które doznały krzywdy w Internecie. Senator Josh Hawley (po prawej) – MO wezwał Zuckerberga do przeprosin na przesłuchaniu w atmosferze napięcia. Zuckerberg wstał i zwrócił się do rodziców, mówiąc: „Nikt nie powinien musieć przechodzić przez to, czego doświadczyła wasza rodzina”.

Tym razem media mainstreamowe nie chowają tej wiadomości pod dywan. Na kilku amerykańskich portalach pojawiły się obszerne relacje z tego przesłuchania. NBCNEWS opublikował wczoraj artykuł: Zuckerberg przeprasza rodziny dzieci, które doznały krzywdy w Internecie, gdy Senat atakuje dyrektorów firm technologicznych. Źródło.

Zgodzicie się pewnie ze mną, że przeprosiny nie pomogą poszkodowanym dzieciom i ich rodzinom. Niemniej jednak przeprosiny to pierwszy krok we właściwym kierunku. Nie usprawiedliwia to żadnych zbrodni. Bez przeproszenia nie może być mowy o uczciwym rozliczeniu przestępstw ludobójstwa. Daleki jestem od usprawiedliwiania Marka Zuckerberga – przecież jego kariera rozpoczęła się od kradzieży pomysłu na Facebooka. Nie wiem także, czy te wczorajsze przeprosiny były wynikiem kalkulacji, czy rzeczywistą skruchą? Domyślam się, że on sam tego nie jest pewien.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz