654. Stajesz się robotem
654. Stajesz się robotem

654. Stajesz się robotem

Ostrzeszów 6.2.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Żyjemy w czasach, kiedy telefon służący do komunikacji zastępuje samą komunikację. Ten temat został poruszony w niemieckim blogu Norberta Häringa: Nasze dzieci zapominają, jak mówić (źródło).

Chaty i polubienia nie są w stanie zastąpić bezpośredniej komunikacji. Jak mogą nauczyć się młodzi ludzie prowadzić interesujące rozmowy, jeśli zamiast słów wystarczy kliknąć like.

„Nowoczesna” randka. Źródło.

Robotyzacja społeczeństw następuje w szalonym tempie na całym świecie. Uzależnienie od smartfonów jest zaledwie wstępem do tego procesu. Coraz mniej osób zdziwi się, oglądając takie sceny na ulicy:

Źródło: Telegram 5.2.2024 r. 13:01.

Nie jest to wyjątek. Znalazłem film z zebranymi kilkoma takimi przypadkami, gdzie ludzie przebywający w wirtualnym świecie widziani byli w naszym, ponoć „normalnym” świecie.

Źródło: Telegram 5.2.2024 r. 12:09.

Nie oczekujcie, proszę ode mnie, że przedstawię Wam receptę jak postępować w życiu. Tego musi się każdy z nas sam nauczyć. Wskazówką może być poniższe zdjęcie.

Rzadkie zdjęcie „zagrożonego gatunku”.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz