647. Orzeczenie trybunału
647. Orzeczenie trybunału

647. Orzeczenie trybunału

Wiedeń 27.1.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości podjął decyzję w sprawie wniosku Republiki Południowej Afryki o wprowadzenie środków tymczasowych w celu zapobieżenia ludobójstwu w Gazie. Cytat z wczorajszego artykułu na freedert.online. Źródło.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu skomentował orzeczenie Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości ONZ, mówiąc, że Izrael broni się i toczy wojnę z Hamasem, a nie z ludnością cywilną Strefy Gazy. Takie jest oficjalne stanowisko izraelskiego rządu. Fakty jednak przeczą temu oświadczeniu. Ponadto Hamas został stworzony z inicjatywy Izraela jako przeciwwaga dla Organizacji Wyzwolenia Palestyny Jasira Arafata. Także terrorystyczny atak z 7 października ubiegłego roku nie był wcale zaskoczeniem dla Tel Awiwu.

W moim artykule z listopada 2023 r. Kto strzelał?, przedstawiłem film pochodzący z archiwum izraelskiej armii, gdzie widać jak zabija się cywili, strzelając do nich z helikoptera. Nikt nie sprawdzał, kim były ofiary. Najwyraźniej liczyła się jedynie ich liczba. Im więcej, tym lepiej. Tym łatwiej będzie uzasadnić izraelskie Endlösung problemu Palestyńczyków. Endlösung – ostateczne rozwiązanie – to określenie stosowane przez hitlerowców w stosunku do ludzi z żydowskim pochodzeniem.

Ostateczne rozwiązanie. Po lewej Oświęcim, po prawej Gaza. W obu przypadkach celem jest mord całego narodu.

Zarzuca się mi antysyjonizm. Bardzo modna dzisiaj broń. Nie jestem ani za Izraelem, ani za Palestyną- jestem za pokojem. Po opublikowaniu artykułu Zamach na Titanica dowiedziałem się z jakiegoś komentarza, że J.P. Morgan był pochodzenia żydowskiego, a ja jestem antysemitą. Nie wiedziałem o tym i niezbyt interesuje mnie drzewo genealogiczne zbrodniarzy. Podobnie w sprawie ludobójstwa w Strefie Gazy. Nie oskarżono Izraelczyków o tę zbrodnię, oskarżono izraelski rząd. My także nie jesteśmy odpowiedzialni za przestępczą działalność naszego rządu.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz