547. Zaszczepione dzieci
547. Zaszczepione dzieci

547. Zaszczepione dzieci

Wiedeń 7.9.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

W Kanadzie każde dziecko otrzymuje 72 szczepionki do 18 roku życia. „Liczba rodziców w tym kraju, którzy faktycznie wyrazili świadomą zgodę na którekolwiek ze szczepień dziecięcych, jest prawdopodobnie bardzo mała lub nie istnieje”. Oświadczenie Teda Kuntza po 40 latach działalności i badań mających na celu ochronę najbardziej bezbronnych w społeczeństwie, dzieci. Źródło.

Szczepienie dzieci, które nie mają jeszcze ukształtowanego systemu immunologicznego ma jedną pozytywną stronę: powoduje olbrzymie dochody dla producentów szczepionek. Są jeszcze dalsze „zalety” na przykład wielokrotny wzrost chorób – takich jak autyzm, czy w późniejszym wieku demencja. Dla odbiorcy tych preparatów zwiększa się ilość kontaktów z lekarzami. W wielu przypadkach szczepienie niszczy życie, uzależniając już od najmłodszych lat od białej mafii, która jest przyczyną trzeciej części wszystkich zgonów na świecie. Źródło w języku angielskim.

Ten film powinni zobaczyć przede wszystkim rodzice małych dzieci, którzy wierzą w skuteczność przymusowych szczepionek dla noworodków. Wiele rodziców w Polsce przeciwstawiło się temu okrutnemu i niepopartemu na prawdziwych badaniach procederowi tworzenia przyszłych chorób. Jeszcze ciągle odpowiedzialność za zdrowie dzieci ponoszą rodzice, a nie Urząd Ministra Zdrowia. Oni też będą w przyszłości opiekować się autystycznym lub sparaliżowanym dzieckiem. Naturalnie, że większość dzieci nie wykaże szybko objawów, jednak prawdopodobieństwo zachorowania na alergie jest ponad 30 razy większe u dzieci po serii szczepień, niż tych niezaszczepionych. Szczegóły w powyższym filmie.

Rośnie liczba rodziców świadomych zagrożeń ze strony businesu szczepionkowego dla zdrowia dzieci.

Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz