492. Rozliczenie plandemii
492. Rozliczenie plandemii

492. Rozliczenie plandemii

Wrocław 8.6.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Mowa Davida Martina, którą przedstawiłem w artykule Planowanie pandemii, została uznana za mowę roku 2023. Wystąpienie to odbyło się w Brukseli w ramach Szczytu Covida na forum Parlamentu Europejskiego.

Dla wielu parlamentarzystów europejskich prawdziwym powodem motywującym trudne wysiłki w celu zdobycia głosów wyborców zapewniające im pozycję posła w europejskim parlamencie nie są wcale takie drobiazgi jak kilkanaście tysięcy euro miesięcznego wynagrodzenia dla posła, czy zwrot kosztów przelotu, hotelu itd. Zdecydowanie ważniejsi według mnie są panowie z teczkami, w których dostarczają posłom niezbędne środki, by zapewnić dyskretnym sponsorom odpowiednią postawę podczas głosowania…

Ci skorumpowani handlarze głosów, mieli okazje na tym kowidowym Szczycie dowiedzieć się, w jakim celu ich tak dobrze opłacano. Większość z nich nie wie, co to są wyrzuty sumienia, kiedy w grę wchodzą setki tysiące zielonych (euro, czy dolar – nieistotna różnica) papierków. Za rok, 9 czerwca 2024 roku, oddamy głosy na następny pakiet posłów parlamentu UE. Dlatego mamy czas, jeśli chcemy coś zmienić, żeby sprawdzić, jak głosują dotychczas wybrani, lub przyszli kandydaci na posłów. Jest to zdecydowanie prostszy sposób, niż wysiadywać w Brukseli i liczyć przechodzących panów z teczkami. Och przepraszam ewentualne feministki – teczki mogą także przynosić panie.

Christine Anderson, o której wiele razy już pisałem w tym blogu, jest posłanką, której bez wahania oddałbym mój głos, gdybym głosował w Niemczech. Jest z pewnością więcej uczciwych posłów. To jest nasze zadanie – wyborców – oddzielić ziarno od plew. Powiecie pewnie, że w Brukseli to jedynie ryby nie biorą. Są uczciwi ludzie na tym świecie. Nie wszyscy są zaślepieni blaskiem skazanego na śmierć pieniądza.

Christine ANDERSON. Źródło.

Christina Anderson powiedziała o odważnych ludziach występujących na tym szczycie: Staliśmy się rodziną. Jest to rodzina stale rosnących głosów na całym świecie i jestem szczególnie wdzięczna, że stałam się częścią, członkiem tej rodziny, z której jestem bardzo dumna. Jak już wspomniałam, to wspaniali ludzie i nadal będziemy głosem rosnącym. Zrobimy wszystko, by obalić zglobalizowane elity. Źródło.

Opis do poniższego filmu na kla.tv: Wolność i prawda to zasady przewodnie Międzynarodowego Szczytu Covida, który odbył się w Parlamencie Europejskim na początku maja. Wreszcie lekarze i międzynarodowi eksperci we współpracy z parlamentarzystami UE byli w stanie przedstawić przerażające fakty światowej opinii publicznej. Istnieje jednak nowe zagrożenie ze strony traktatu pandemicznego WHO, który jest obecnie negocjowany.

To zrozumiałe, że taka konferencja w Parlamencie Europejskim jest zaledwie wstępem do rozliczenia zbrodni przeciwko ludzkości. Nie o zemstę nad zbrodniarzami chodzi: Powinni ponieść zasłużoną karę. Zdecydowanie ważniejsze jest stworzenie mechanizmów zapobiegających przyszłym potencjalnym przewrotom, których koszty jak widzimy, są ogromne. Ważne są także cele doraźne – pomoc ofiarom, którym możemy jeszcze pomóc. Jest to praca na lata. Wcześniej, musimy odebrać tym przestępcom możliwość wpływania na świat. Na politykę, media, sądownictwo prokuraturę, a także na międzynarodowe organizacje takie jak: ONZ i WHO.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz