490. Planowanie pandemii
490. Planowanie pandemii

490. Planowanie pandemii

Wiedeń 6.6.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Interesujące wystąpienie amerykańskiego profesora, wykładowcy i wynalazcy doktora Davida Martina w Parlamencie Europejskim na szczycie COVID-19 w maju b.r. (tłumaczenie googlowskiego translatora podaje błędnie ubiegły rok) jest tematem opublikowanego w piątek artykułu na Auf1.info pod tytułem: USA wywołały pandemię bronią biologiczną (źródło).

Pierwszy koronawirus został przetestowany na ludziach jako model transatlantyckiego eksperymentu biologicznego już w 1965 roku. 

Wielokrotnie pisałem o przygotowaniach do pandemii. Dr David Martin pokazał te przygotowania z innej perspektywy. Jest on świadkiem łamania prawa przez Uniwersytet w Północnej Karolinie. Jego badania opierają się na takich dokumentach jak patenty wystawione na zmodyfikowane struktury RNA, znane pod nazwą wirusa korony. Przedstawia też Komisji Europejskiego parlamentu list zwalniający Uniwersytet Chapel Hill – gdzie prowadzi się badania nad wzmocnieniem wirusa dla celów militarnych – z moratorium zakazującego badań nad wirusową bronią biologiczną.

Szacuje się, że trzy miliardy ludzi otrzymało zastrzyk mRNA. Niektóre partie powodują skutki uboczne, podczas gdy inne wydają się nie mieć żadnego wpływu, powiedział dr David Martin w wywiadzie dla Man in America. Około 7 do 15 procent partii powoduje bardzo poważne skutki uboczne. Według Martina w najgorszym przypadku mówi się o 300 milionach ludzi, którzy doznają trwałego uszczerbku na zdrowiu lub umrą. To cała populacja Stanów Zjednoczonych.

Wszystkimi tymi ludźmi trzeba się opiekować. Oznacza to, że kolejne 300 milionów ludzi zostanie bez pracy. Więc ci ludzie nie mogą wnosić wkładu w gospodarkę, ponieważ muszą opiekować się pozostałymi 300 milionami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mówimy więc o 600 milionach ludzi, którzy są wykluczeni ekonomicznie. Źródło.

Dr David Martin.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz