455. Masowe morderstwa Pfizera
455. Masowe morderstwa Pfizera

455. Masowe morderstwa Pfizera

Wiedeń 23.4.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Od momentu, kiedy dziennikarka śledcza Naomi Wolf i jej zespół DailyClout rozpoczęli projekt, którego celem jest ocena odtajnionych dokumentów firmy Pfizer dla opinii publicznej, wychodzą na jaw coraz to nowe fakty potwierdzające mafijne metody biznesowe tej firmy. W skład jej zespołu weszło setki wysokiej klasy specjalistów wszelkiego rodzaju, w tym były przeciwnik Naomi – Steve Bannon.

W związku ze stosowaniem nieetycznych strategii marketingowych oraz zaniedbań przy produkcji lekarstw mafia farmaceutyczna była zmuszona przez sądy do płacenia gigantycznych kar. Pfizer został z powodu korupcji i nielegalnych praktyk marketingowych skazany na zapłacenie ponad 1,6 mld euro odszkodowania. Skoro jednak zyski wielokrotnie przewyższają te straty, kartele wielkiej farmy po prostu płacą kary i nadal prowadzą swój zbrodniczy interes.

Pfizer od początku wiedział, że „szczepionki” mRNA uszkadzają serca pacjentów, pozwolił jednak, by miesiące upłynęły, zanim poinformowano publicznie o wynikach badań. Wyszło też na jaw, że już w ciągu pierwszych 12 tygodni od wprowadzenia szczepionki 61 osób zmarło z powodu udarów mózgu – połowa skutków ubocznych udaru wystąpiła w ciągu kilku dni od wstrzyknięcia.

Tak, Big Pharma otrzymała pozwolenie na kontynuowanie swoich terrorystycznych i ludobójczych praktyk w sposób niezakwestionowany aż dotąd – wraz ze wszystkimi jej kryminalnymi wspólnikami z polityki, mediów i biznesu; wraz ze wspólnikami z nauki, wymiaru sprawiedliwości, religii itd. Źródło cytatu i inspiracja do mojego komentarza: kla.tv.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz