392. System się rozpada
392. System się rozpada

392. System się rozpada

Wiedeń 6.2.2023

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Katherine Watt jest niezależną pisarką śledczą i asystentką prawną, która bada, analizuje i dokumentuje dowody zdrady kryminalnej i wewnętrznego terroryzmu, dokonanych przez rząd USA w czasie sztucznie stworzonej oszukańczej sytuacji nadzwyczajnej. Źródło.

W zależności od tego, czy wolicie obejrzeć film, czy przeczytać artykuł przedstawiam Wam do dyspozycji obie możliwości, abyście mogli zapoznać się z wynikami śledztwa dziennikarskiego przeprowadzonego przez Katherinę Watt.

Na filmie z YouTube, możecie włączyć polskie napisy.

24 stycznia 2023 r. Katherine Watt była uczestnikiem konferencji prasowej, na której omówiono trwające wprowadzanie do użytku awaryjnego broni biologicznej sprzedawanej jako szczepionki Covid. Omówiła ramy prawne, w których to się dzieje, i przedstawiła sposoby obejścia inicjatyw WHO/BIS (Bureau of Industry and Security – Biuro Przemysłu i Bezpieczeństwa)/DOD (Department of Defense – Departament Obrony), które podważają suwerenność kraju.

Zwolennicy słowa czytanego mogą skorzystać z artykułu: Uproszczona wersja badań opublikowanych przez Katherine Watt. Za jakość tłumaczenia w obu wypadkach odpowiedzialna jest czołowa firma wprowadzająca najbardziej rozwinięte innowacje technologiczne, czyli Google. Jeśli jakość tych tłumaczeń odzwierciedla aktualny stopień rozwoju AI (Artificial intelligence – sztucznej inteligencji), to możemy jeszcze długo spać spokojnie, zanim ta technologia osiągnie poziom pozwalający na bezpieczne wprowadzenie jej w życie.

NIE MA działań, które można „prawnie” sklasyfikować jako przestępstwa lub delikty cywilne; nie ma ŻADNYCH ofiar pobicia okaleczenia lub zabójstwa ani powodów; i nie ma żadnych medycznych oprawców ani morderców. Ponieważ zgodnie z prawem nic nie zostało zrobione i NIKT nikomu nic nie zrobił. Pętla rekurencyjna może być nieskończona, ponieważ objęte nią środki zaradcze są opracowywane, autoryzowane i wdrażane, poprzez deklaracje HHS (Health and Human Services – Zdrowie i Opieka Społeczna) Sekretarza EUA (Emergency Use Authorization – Zgoda na użycie awaryjne), jako leczenie powikłań po wcześniejszych środkach zaradczych.

W artykule przedstawiono, jak zmieniało się przez dziesięciolecia prawo w USA, aby ludobójstwo ostatnich trzech lat nie mogło być zakwalifikowane jako przestępstwo.

Stary system się kruszy i musimy szybko zbudować jego zamiennik. James Roguski.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz