390. Okres błędów i wypaczeń
390. Okres błędów i wypaczeń

390. Okres błędów i wypaczeń

Wiedeń 4.2.2023

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

W czasach PRL u używano w telewizji w stosunku do poprzedniej epoki z poprzednim pierwszym sekretarzem PZPR, właśnie takiego określenia. Ten niedobry był wszystkiemu winien, ten dobry właśnie teraz miłościwie panuje. Jednak nie o czasach komunistycznej dyktatury w Polsce będę dzisiaj pisał. Sposób rozliczania się aktualnej, marionetkowej władzy z błędami przeszłości, wcale nie odbiega od tego po czerwcu 1956 roku, po grudniu 1970 roku czy po grudniu 1981 roku.

Zamykanie szkół w czasie pandemii było błędem – mówią tzw. eksperci.

Masowy lockdown był błędem – mówią tzw. eksperci.

B. Gates przyznał, że szpryce nie działają – mówi największy ekspert szczepionkowy.

A co z „teoretykami spisku”, co ze „skrajnie prawicowymi foliarzami”? Takimi epitetami obrzucano wszystkich, którzy od początku krytykowali te błędne i wyjątkowo szkodliwe działania rządu. Pozwólcie, że zacytuje sam siebie. Artykuł numer 4 z 1.4.2020 I co będzie dalej?

Moje przypuszczenie:
Gdzieś na świecie jest kilka zakładów, w których produkuje się pełną parą nikomu nieznaną jeszcze szczepionkę.
Za pół roku większość krajów świata wyda miliardy dolarów na ten środek „ratujący świat”, by skończyć wreszcie z tym koszmarem.

No i Forbes będzie musiał zmienić na pierwszych miejscach swoją listę najbogatszych ludzi na świecie. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Mamy do czynienia z dobrze zaplanowaną i zrealizowaną działalnością kryminalną na skalę całego świata.

Otrzymałem wtedy sporą porcję „mowy nienawiści”. Jak to uzasadniano? Wcale nie uzasadniano -po co? Przecież „Koń, jaki jest, każdy widzi” (Źródło) telewizja i WHO już dawno ogłosiły pandemię.

„Błądzenie rzecz ludzka, rządzenie nie bal”. Andrzej Strzelecki jest autorem tego tekstu. Warto posłuchać, nie tylko ze względu na wspaniałą dykcję Daniela Olbrychskiego. Historia kołem się toczy? A może zapomniane już błędy łatwiej jest dzisiaj powtarzać.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz