386. Nadmiarowe dawki eliksiru
386. Nadmiarowe dawki eliksiru

386. Nadmiarowe dawki eliksiru

Wiedeń 31.1.2023

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Co za dużo – to niezdrowo. Taka mądrość ludowa dotarła wreszcie do wielkich tego świata, a dokładniej do Europy. Dwa lata temu, kiedy Komisja Europejska podpisywała umowy z Pfizerem & Co, ważniejsze były „dotacje” lobby farmaceutycznego dla decydentów w Unii Europejskiej. Tę korupcję wyraźnie widać po zawyżonych cenach tych pseudo szczepionek. Szczegóły możecie przeczytać w artykule: Umowa Pfizer – UE.

Teraz Unia siedzi na milionach zamówionych dawkach „cudownego preparatu”, na który brakuje naiwnych nabywców. Możecie o tym przeczytać w mainstreamowej austriackiej gazecie Die Presse. Dawniej renomowana i bardziej ambitna od innych gazeta, dzisiaj dorównuje poziomem ORF – oficjalnemu (choć nieudolnie skrywanemu) organowi globalistów w Austrii. Wczorajszy artykuł w Die Presse nosi tytuł: UE chce pozbyć się milionów dawek szczepionki Covid. Źródło w języku niemieckim.

Według agencji prasowej Reuters dobra połowa pierwszej transzy 900 milionów dawek od Biontech-Pfizer nie została jeszcze dostarczona z powodu braku popytu. Jednak UE musi zapłacić. I to jest problem dla niektórych państw członkowskich, które ze względów budżetowych chciałyby zaoszczędzić na zakupie szczepionek. Przy kosztach 19,50 euro za dawkę, w tym roku jest to około ośmiu do dziewięciu miliardów euro. Według Reutersa Bruksela rozważa nawet uiszczenie jednorazowej opłaty za wyjście z obowiązku zakupu.

Jest to jednak jeden i to mniej istotny kłopot związany z tym zamówieniem. Tykającą bombą jest kwestia odpowiedzialności za propagowanie ludobójstwa przez rządy krajów UE. Aby odsunąć kwestię rozliczeń, WHO ogłosiła wczoraj, że nadal mamy do czynienia z pandemią.

Terrorysta Tedros Adhanom Ghebreyesus, który osobiście torturował w Etiopii schwytanych przeciwników politycznych, szef WHO ogłosił, że nadal mamy pandemię.
Przypomnijmy: Ursula von der Leyen jest żoną niemieckiego lekarza Heiko von der Leyen, który jest dyrektorem firmy Orgenesis, której właścicielem jest firma Pfizer. Ursula podpisała kontrakt o wartości 71 miliardów euro z firmą Pfizer na wyprodukowanie 4,6 miliarda dawek szczepionki.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz