359. Codziennie 88 nagłych zgonów
359. Codziennie 88 nagłych zgonów

359. Codziennie 88 nagłych zgonów

Wiedeń 21.12.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Tydzień temu pisałem o opublikowanych w Niemczech statystykach firm ubezpieczeniowych. Na podstawie tych danych Natural News z siedzibą na Tajwanie opublikował w poniedziałek artykuł: Niemieckie dane ubezpieczeniowe pokazują, że każdego dnia nagle i nieoczekiwanie umiera 88 w pełni zaszczepionych osób. Źródło w języku angielskim.

Zanim szczepionka została wprowadzona, średnia liczba nagłych zgonów w Niemczech wynosiła około 6000 na kwartał. Nawet podczas „pandemii” w 2020 r. nadmiar zgonów wykazywał podobne tendencje jak w 2019 r., oscylując wokół 6000 na kwartał.

Obecnie na kwartał dochodzi do około 14 000 nagłych i nieoczekiwanych zgonów. Nadmierna śmiertelność wzrosła ponad dwukrotnie w mocno zaszczepionej populacji. Każdego dnia w Niemczech nagle i nieoczekiwanie umiera około 88 w pełni zaszczepionych osób – powyżej średniej sprzed szczepień.

Światowa branża ubezpieczeń na życie wykryła pierwsze sygnały, że populacja wymiera szybciej po wprowadzeniu szczepionki na COVID-19. W pierwszych trzech kwartałach 2021 r. branża ubezpieczeń na życie wypłaciła 5,5 mld USD, co przyćmiło łączne wypłaty (3,5 mld USD) za cały 2020 r. Aegon, który prowadzi dwie trzecie swojej działalności w USA, wypłacił 111 mln USD w trzecim kwartale 2021 r. Odszkodowania te były o 258% większe niż rok wcześniej, kiedy podczas śmiertelnej globalnej pandemii wypłacono 31 mln USD.

Amerykańska VAERS – firma zajmująca się skutkami ubocznymi szczepień w USA – podaje następujące liczby związane ze szczepieniami mRNA:

Mamy następne dowody holokaustu szczepionkowego.

Zgłaszane na całym świecie raporty ADR (Adverse Drug Reaction niepożądane reakcje na lek) dotyczące skutków ubocznych w czasowym związku ze szczepionką Covid-19 rosną do niespotykanych dotąd poziomów. Liczba zgłoszeń ADR wzrosła do 4 743 187 na dzień 28 listopada 2022 r. Źródło Ken Jebsen Telegram 4.12.2022 r. 11:29

Ponad 4 miliony ZGŁOSZONYCH NOP-ów. Skoro zgłasza się statystycznie około 1% skutków ubocznych, to liczba powikłań na świecie po przyjęciu preparatu mRNA, jest stokrotnie większa. Kiedy 1 kwietnia 2020 r. – nie, to nie był dowcip primaaprilisowy – pisałem o szacunkowej liczbie zgonów wynikłych z aplikowania wtedy jeszcze niedopuszczonej nowej “szczepionki” podałem liczbę 400 tysięcy na całym świecie. Wtedy jeszcze nie domyślałem się, że mamy do czynienia z planowanym ogólnoświatowym ludobójstwem. Sądziłem wtedy, że kilka koncernów farmaceutycznych chce po prostu zarobić duże pieniądze i dlatego stworzyli sztuczne zagrożenie wirusem.

Tak, ja także błądzę – nie mam pełnej wiedzy o zbrodniczych planach przejęcia władzy nad światem. Nie jest to jednak powód, bym nie pisał o tych planach. Jeśli piszę o jakichś ważnych wydarzeniach, zawsze podaję źródło informacji. Czytelnik może wtedy sam sprawdzić, na czym opieram moje wnioski. Właśnie do takich aktywnych poszukiwań chciałbym Was zachęcić. Nie jest wcale trudne dotrzeć do ważnych dokumentów. Zwolennicy depopulacji wcale się nie kryją, ze swoimi zamiarami.

Mnie nie interesuje, jaka partia rządzi, ja nie chcę być rządzony.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz