313. Statystyki cichej śmierci
313. Statystyki cichej śmierci

313. Statystyki cichej śmierci

Wiedeń 11.9.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Wtorkowy artykuł w theepoctimes.com Dwa razy więcej przypadków śmierci w roku 2021 w grupie wiekowej 35 – 44, podaje informacje o nadzwyczajnym wzroście śmiertelności wśród osób objętych grupowymi polisami na życie.

Według danych, 20 z 21 największych firm ubezpieczeniowych na życie w Stanach Zjednoczonych, roszczenia z tytułu śmierci dorosłych w wieku produkcyjnym objętych grupowymi polisami na życie, wzrosły zeszłego lata i jesieni znacznie powyżej oczekiwanych poziomów.

W raporcie [Źródło i polskie tłumaczenie] przeanalizowano roszczenia z tytułu śmierci zgłoszone w ramach grupowych polis na życie w ciągu 24 miesięcy pandemii COVID-19, od kwietnia 2020 r. do marca 2022 r. Naukowcy wykorzystali dane z trzech lat przed pandemią, aby ustalić punkt odniesienia dla oczekiwanych zgonów.

Tłumaczenie raportu na język polski zleciłem naszemu “przyjacielowi”, czyli firmie Google – stąd taka nie najlepsza jakość tłumaczenia.

W trzecim kwartale ubiegłego roku liczba zgonów w przedziale wiekowym od 25 do 34 lat była o 78 procent wyższa niż oczekiwany poziom, a w przypadku osób w wieku od 45 do 54 lat o 80 procent wyższa niż oczekiwano. Nadmierna śmiertelność wynosiła 53 procent powyżej wartości wyjściowej dla osób w wieku od 55 do 64 lat.

Nadmierna śmiertelność w procentach według przedziału wiekowego.

Interesującym aspektem jest to, że w szczególnie wśród pracowników administracyjnych zaistniała zwiększona śmiertelność – tj. wśród tych, których pracodawcy w związku z zaleceniami rządu Bidena naciskali na szczepienie przeciwko kowidowi i którzy w większości ugięli się w obawie przed utratą pracy.

Nadmierna śmiertelność w dziesięciu największych branżach pod względem liczby zgłoszonych NOP-ów

Edward Dowd, zarządzający funduszem hedgingowym, który od kilku miesięcy bada nadmierną śmiertelność, mówi, że wskaźnik zgonów wśród młodych ludzi jest alarmujący. Wskazał, że nadmierna liczba zgonów osiągnęła szczyt w czasie, gdy administracja Bidena wydała nakaz szczepionek przeciw COVID-19, a firmy pospieszyły, aby ten nakaz wykonać.

Skoro, telewizja twierdzi, że nie szczepionki są odpowiedzialne za nadmierne zgony, to wyraźnie grupowe ubezpieczenie na życie jest przyczyną śmierci…

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz