307. Gorąca jesień 2022
307. Gorąca jesień 2022

307. Gorąca jesień 2022

Wiedeń 4.9.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Ludzie mają dość sankcji promujących Wielki Reset. To będzie gorąca jesień, nikt z nas nie będzie mógł narzekać na nudę.

W sobotę odbyła się w Pradze wielka demonstracja, na której powiewały czeskie narodowe flagi, a demonstranci żądali wystąpienia Czech z NATO i Unii Europejskiej. Na transparentach domagano się dymisji rządu, taniego rosyjskiego gazu i neutralności.

W południowym Bangladeszu w Ukhia odbył się masowy protest przeciwko rosnącym cenom paliw i żywności, wysokim kosztom życia i długotrwałym, codziennym przerwom w dostawach prądu.

Również w Bangladeszu, policja musiała uciekać przed wzburzonym tłumem głodnych demonstrantów.

W ubiegłym tygodniu w północnych Włoszech na stadionie w Como, podczas meczu wyłączono prąd.

W Austrii w październiku, mamy wybory na prezydenta. Po raz pierwszy w historii prezydenckich wyborów w tym kraju, uczestniczy w nich więcej niż dwóch kandydatów. Tym razem mamy ich aż siedmiu. Kilku z nich zapowiedziało, że jeśli zostaną wybrani, pierwszą rzeczą jaką zrobią, będzie zwolnienie aktualnego rządu i otwarcie drogi do nowych wyborów parlamentarnych.

8-go listopada w USA odbędą się najważniejsze w historii tego kraju i prawdopodobnie świata, wybory do Kongresu i Senatu. Jeżeli Demokraci nie dokonają zamachu stanu, to od stycznia obie izby parlamentu przejmą Republikanie. Tak więc można się spodziewać zamknięcia kurka z pieniędzmi na uzbrajanie Ukrainy. Również plany Wielkiego Resetu zostaną poważnie pokrzyżowane.

Pewnie z tego powodu aktualny prezydent Joe Biden, wystąpił w czwartek z na wpół jawną groźbą przeciwko zwolennikom MAGA – Make America Great Again – ruchowi Donalda Trumpa i odnowionej partii Republikańskiej.

Proszę zwrócić uwagę na scenografię tego prezydenckiego wystąpienia. Zarówno złowieszczo dobrane kolory, podniesiony głos, w tle oficerowie marynarki wojennej, wszystko to mocno przypomina pewnego wściekłego kanclerza Niemiec z lat 30-tych dwudziestego wieku.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz