299. Najlepszy system władzy
299. Najlepszy system władzy

299. Najlepszy system władzy

Wiedeń 24.8.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Według opinii szefa i twórcy Światowego Forum Ekonomicznego WEF Klausa Schwaba, najlepszym systemem sprawowania władzy jest system w Chinach. Pozwala na szybkie reagowanie na takie zagrożenia jak “pandemia”. Chiny od początku wprowadziły tzw. politykę zero kowid. Oznacza to, że nawet jeden przypadek pozytywnego wyniku testu PCR może doprowadzić do zamknięcia osiedla, dzielnicy, a nawet całego wielomilionowego miasta.

Dzisiaj przyjrzymy się jak to w praktyce wygląda. Przede wszystkim rzuca się w oczy troska władz chińskich o zdrowie obywateli. Niezależnie od pogody wszyscy muszą poddać się “dobrowolnym” testom PCR i nosić przy sobie telefon komórkowy, by móc przedostać się dzięki paszportowi kowidowemu, choćby na własne, pilnie strzeżone osiedle.

Osoby, którym test PCR udowodnił winę, poprzez pozytywny wynik, nie unikną w tym systemie kary. Władze chińskie są zdecydowane zrobić wszystko, by uratować społeczeństwo od takich “przestępców”.

Sprawcy nie mogą liczyć na żadną litość, jeśli schowają się w mieszkaniu, służby ich znajdą i doprowadzą do ośrodka kwarantanny – taka jest nazwa obozów koncentracyjnych 21-szego wieku.

Jeśli jesteście zainteresowani, jak wyglądają takie współczesne odmiany obozu, to przedstawię Wam kilka filmów w postaci linków, pokazujących budowę takich obiektów:

Obóz 1.

Obóz 2.

Obóz 3.

Obóz 4.

Ale bez obaw – te obozy są przeznaczone dla złych ludzi. Jak długo Wasz test PCR daje negatywny wynik, nie macie się czego bać!

Chiny są najbardziej rozwiniętym technologicznie krajem na świecie. Porządni obywatele Chin doświadczają tego na każdym kroku. Personel w restauracji nie jest już potrzebny, ten system rozpoznaje Waszą twarz i jedzenie, a następnie odlicza cenę z twojego konta bankowego. Ale tylko wtedy, gdy Wasza ocena kredytu społecznego jest akceptowalna – dysydenci nie zostaną obsłużeni. Jak już napisałem, porządni obywatele mogą spać spokojnie.

Nie ma potrzeby dźwigać ze sobą niewygodnej, szkodliwej dla środowiska plastikowej karty – wystarczy dobra mina i bankomat rozpozna właściciela konta, oraz, o ile bank nie zbankrutował i jesteście porządnym obywatelem Chińskiej Republiki Ludowej, lub jej gościem – naturalnie także porządnym – to otrzymacie wasze własne pieniądze wypłacone jeszcze ciągle w gotówce.

Ale i to niedługo ulegnie dalszemu postępowi technologicznemu. Przygotowania do cyfrowej waluty są w Chinach bardzo daleko posunięte.

Dbałość o zdrowie mieszkańców Chin jest tak daleko posunięta, że nawet ryby są testowane na obecność jakichś przypadkowo wybranych fragmentów “groźnego” wirusa.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz