265. Jak wywołać klęskę głodu?
265. Jak wywołać klęskę głodu?

265. Jak wywołać klęskę głodu?

Wiedeń 6.7.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Władze Holandii swoimi decyzjami uderzyły w rolników, forsują absurdalne ograniczenie obiegu azotu (głównego składnika nawozów, oraz odchodów bydła i trzody), aby zrealizować cele klimatyczne. Efektem takiej polityki opartej jedynie na ideologii bez solidnych podstaw naukowych jest protest tysięcy holenderskich rolników. Blokady supermarketów i centrów dystrybucji mają miejsce w wielu miejscach na terenie Holandii.

Także rybacy zablokowali wczoraj port w Harlingen, przez co został wstrzymany także ruch promów pasażerskich. Doprowadzeni do ostateczności holenderscy rolnicy atakowali wozy policyjne, palili opony oraz zaatakowali domy niektórych polityków. Źródło.

Rolnicy mają wsparcie wielu tysięcy mieszkańców Holandii:

Tak wyglądają dzisiaj półki supermarketów w Holandii. Naturalnie winę za to ponoszą rolnicy. To chyba jasne, że politycy zawsze mają czyste ręce – nieprawdaż?:

Także holenderska policja nie była bezczynna. Aby uzasadnić swoją obecność na miejscu zdarzenia, dwóch policjantów, po prostu oddało kilka strzałów z pistoletu do przejeżdżającego traktora:

Efekty akcji policyjnej.

A tymczasem na całym świecie płoną pola. Tutaj płonie pole pszenicy w Rumunii:

Jeden z setek przykładów “przypadkowego” niszczenia żywności na świecie.

Tymczasem po drugiej stronie Atlantyku, w Północnej Dakocie w USA wszczęto śledztwo wobec wielkiego filantropa, oraz fachowca od szprycowania ludzi Billa Gatesa. Temu dobroczyńcy, prokuratura zarzuca niezgodny z prawem zakup ziemi rolnej w celu ograniczania produkcji żywności. Te informacje pochodzą z BREAKING REPORTS. Pan szczepionkolog wcale nie chce nas zagłodzić – on chce by wszyscy jadali sztuczne befsztyki. To jest jego recepta na uratowanie naszej planety przed nami – mięsożercami.

To my jesteśmy wszystkiemu winni: oddychamy produkując CO2, nasze krowy puszczając bąki także poza oddychaniem zwiększają ilość dwutlenku węgla na świecie. Z tym gazem jest tak, że gdyby z jakiegokolwiek powodu nagle spadł poziom CO2, spowodowałoby to wymieranie lasów i pozostałych jeszcze puszcz tropikalnych, a to z kolei obniżyłoby poziom tlenu w atmosferze. Ale tych pseudoekologów nie interesuje przecież tlen – ich interesuje naukowo nieuzasadniony wpływ dwutlenku węgla na globalne ocieplenie w dobie trwającego od kilku tysięcy lat ochłodzenia klimatu.

Autor artykułu Marek Wójcik

6 Comments

Dodaj komentarz