192. Give Peace a Chance
192. Give Peace a Chance

192. Give Peace a Chance

Wiedeń 19.2.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Kiedy dzisiaj na demonstracji w Wiedniu usłyszałem ten utwór Johna Lennona sprzed ponad pół wieku, wiedziałem już o czym napiszę następny artykuł mojego blogu. Protest rozpoczął się na wiedeńskim Praterze, potem odbył się marsz, około 10 kilometrów, który zakończył się przed budynkiem trybunału konstytucyjnego w centrum miasta.

50 lat temu John Lennon śpiewał protestując przeciwko wojnie w Wietnamie, dzisiaj “Daj szansę pokojowi” zabrzmiało w proteście przeciwko wojnie wobec ludzkości, którą dwa lata temu wywołała garstka najbardziej zamożnych ludzi na świecie.

Niektórzy nie wierzą, że mamy wojnę. Nie została wypowiedziana. Jest prowadzona na wielu płaszczyznach:

  1. Wojna psychologiczna z zastosowaniem wszystkich reguł takiej wojny;
  2. Wojna informacyjna z zaangażowaniem największych światowych organizacji kierujących mediami publicznymi;
  3. Wojna propagandowa – szerzenie paniki przez podawanie fałszywych informacji;
  4. Wojna depopulacyjna przy użyciu terapii genetycznej oraz poprzez blokowanie dostępności do pomocy medycznej.

Powiecie: przecież kończy się pandemia, politycy i dziennikarze wycofują się rakiem. Możliwe, oby to była prawda. Ja uważam jednak, że ten okres ludobójstwa zakończy się naprawdę wtedy, gdy osoby odpowiedzialne za tę zbrodnię zostaną postawieni w stan oskarżenia. Nie tylko kozły ofiarne, czyli ci, co stoją na świeczniku, tacy psychopaci jak Gates, Soros, Fauci czy Schwab. Także szare eminencje – bezwzględni ludzie – żądni władzy nad światem.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz