189. Propozycja
189. Propozycja

189. Propozycja

Wiedeń 13.2.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Patrick King, jeden z organizatorów Konwoju Wolności w Kanadzie, otrzymał w sobotę 12.2.2022 list z ponętną propozycją.

Tutaj link do oryginalnego filmu na YouTube. Ten list napisał ponoć burmistrz miasta Casselman – małej miejscowości pomiędzy Montraelem, a Ottawą – Conrad Lamadeleine. Mały wściekły wróbel – zawsze w akcji, tak go określił przed laty na mediach społecznościowych rzecznik praw obywatelskich w Ontartio.

Ten właśnie osobnik, by dodać sobie powagi, założył do zdjęcia na szyję łańcuch sędziowski i złożył pisemną propozycję Patrykowi Kingowi. Namawiał go, by pokazał, że jest mężczyzną, bohaterem – i jako pierwszy przerwał blokadę mostu Ambasador na granicy Kanady i USA. W nagrodę otrzymałby prezydencki stołek zajmowany aktualnie przez marionetkę globalistów – Justina Trudeau. Reakcję przywódcy Konwoju Wolności, możecie zobaczyć na filmie powyżej.

Oczywiście, że jest to naiwna próba wbicia klina w ten potężny, oddolny ruch protestu przeciwko bezprawiu.

W tym samym czasie kanadyjska policja rozpoczęła w Windsor na granicy z USA usuwanie blokujących przejście graniczne trucków.

Officers have not moved in to arrest any demonstrators, but continue to slowly move in, giving them less and less room. RCMP reinforcements, including officers in military-style gear, arrived at the protest site as backup
Policja nikogo nie aresztowała, jednak zwiększając swoje siły na granicy jednocześnie ograniczyła przestrzeń dla demonstrantów. Źródło.

Także w USA przygotowywany jest Konwój Wolności na 1 marca. Prezydent USA ma za mało wsparcia w armii amerykańskiej, by móc przeciwdziałać takim masowym protestom.

Trudeau powiedział: Restrykcje są konieczne, aby zapobiec dalszym restrykcjom.

Autor artykułu Marek Wójcik

2 Comments

  1. Te zarzuty są moralnie bezsprzeczne, jednak pod względem prawnym nie są dowodami przciwko tej marionetce. Brak jakichkolwiek podstaw do wprowadzania lockdownu i zamordyzmu sanitarnego byłby bardziej skutecznym argumentem.
   Młodzi globalni liderzy, to grupa stworzona nie przez Sorosa, lecz Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii.
   Więcej na ten temat w rozdziale: Kto nami rządzi?
   https://www.world-scam.com/archive/2623

   Pozdrawiam.

Dodaj komentarz